27.5 C
Bratislava
štvrtok, 20. júna 2024

Atteliér opäť najlepším školským časopisom!

Najčítanejšie

Redakcia univerzitného časopisu Atteliér opäť úspešne reprezentovala Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave a teda aj Fakultu masmediálnej komunikácie (FMK) na celoslovenskej novinárskej súťaži stredoškolákov a vysokoškolákov Štúrovo pero 2012. Počas posledného aprílového víkendu redakcia aj napriek silnej konkurencii obhájila minuloročné víťazstvo.

V kategórii jednotlivcov sa až 4 redaktorky dostali do top 10 najlepších príspevkov, pričom Veronika Pilátová získala tretie miesto a Magdaléna Švecová získala druhé miesto. Súťaž Štúrovo pero je prestížnym hodnotením kvality stredoškolských a vysokoškolských periodík. Na tomto ročníku sa zúčastnilo okolo 100 súťažiacich.

„Práve takéto úspechy našich študentov sú dôkazom, že sústredenie sa na praktické skúsenosti, súvisiace s následným uplatnením sa v praxi, je tou správnou cestou našej fakulty. Tešíme sa zo zmysluplnej aktivity a budeme ju samozrejme naďalej všetkými spôsobmi podporovať,“ povedala dekanka Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave Dana Petranová.

 UCM FMK-Attelier_banner_na_titulku

Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave je mladá, moderná a dynamická fakulta, alma mater mnohých úspešných žurnalistov, mediálnych odborníkov, marketérov, moderátorov, hovorcov, pracovníkov reklamných, marketingových a PR agentúr ako aj renomovaných pedagógov a odborníkov z praxe. Poskytuje vysokoškolské vzdelanie v študijných programoch masmediálna komunikácia, marketingová komunikácia, media relations (v anglickom jazyku) a aplikované mediálne štúdiá. Okrem toho realizuje aj habilitačné a inauguračné konania. Fakultavznikla 01. 08. 1997. 

Zdroj: UCM FMK
MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne