7.7 C
Bratislava
sobota, 20. apríla 2024

Noc Divadiel v Bratislavskom bábkovom divadle – 16.11.

Najčítanejšie

V sobotu, 16.novembra 2013 si už tretí raz budete môcť vychutnať v BBD popoludnie plné tvorivosti a prekvapení, ktoré prebehne v rámci celoslovenskej akcie  s názvom NOC DIVADIEL!

„V BBD sa program začína už od pol tretej, chceme ho totiž dožičiť aj tým, ktorí si musia do postieľok ľahnúť trochu včaššie. V tento deň sa však nebudete pozerať vy na nás, ale my na vás.  Jednoducho si  s vami vymeníme role. Pripravili sme pre vás šesť tvorivých dielní, v ktorých si budete môcť  vyskúšať prácu hercov, výtvarníkov, dramaturgov – autorov, javiskových technikov, osvetľovačov, zvukárov. A aby ste pocítili skutočné čaro divadelnej práce, umožníme vám predviesť výsledky vašej práce na našom javisku. Nebojte sa, nebudete na to sami. Naši odborní lektori vás do všetkého zasvätia.“, povedala pani Lujza Kittlerová z bábkového divadla.

Zaujalo vás to? Prihlásiť sa môžete na web stránke: www.babkovedivadlo.sk

Ale čo najskôr! 🙂 …pretože počet miest je obmedzený!

O 18:00 hod  Vás BBD pozýva  na predstavenie účastníkov tvorivých dielní…

Zároveň odprezentujú literárne práce účastníkov.

Vstup na celé podujatie je voľný.

NOC DIVADIEL-Bratislavske babkove divadlo

Zdroj: Bratislavské bábkové divadlo

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne