14.5 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

Povolebné o 5 minút 12 s novým moderátorom na RTVS malo rekordnú sledovanosť

Najčítanejšie

Špeciálne povolebné vydanie vo vynovenom štúdiu a s novým moderátorom Martinom Strižincom dosiahlo podiel na trhu 23,2%, čo predstavuje druhý najvyšší podiel v aktuálnej sezóne.

Pravidelná nedeľná diskusia RTVS O 5 minút 12 na Jednotke dosiahla v uplynulom týždni sledovanosť 285 000 divákov, čo je najvyššia sledovanosť tejto relácie v jesennej vysielacej sezóne.

Špeciálne povolebné vydanie vo vynovenom štúdiu a s novým moderátorom Martinom Strižincom (predtým TA3) dosiahlo podiel na trhu 23,2%. V čase vysielania relácie bola Jednotka jednotkou na trhu a O 5 minút 12 sa tak stalo najsledovanejšou povolebnou diskusiou. Vyššie podielové hodnoty boli zaznamenané v sociodemografickej skupine   mestských divákov, z krajov najvyšší podiel na trhu dosiahli diváci z bratislavského a trenčianskeho kraja. 

Úspešné boli tiež Správy RTVS, v nedeľu dosiahli svoje najvyššie hodnoty sledovanosti od doby, kedy začali vysielanie o 19:00. Pozrelo si ich 283 000 divákov a zaznamenali 13-percentný podiel na trhu.  

Ponúkame vám tiež krátke programové avízo na Duely pred druhým kolom volieb do VÚC:

RTVS pred druhým kolom volieb do VÚC pripravuje vysielanie duelov postupujúcich kandidátov. Duely bude moderovať nová akvizícia RTVS Martin Strižinec, vysielať sa budú  naživo na Rádiu Slovensko v relácii Z prvej ruky. V televízii sa budú vysielať zo záznamu namiesto Správ a komentárov v príslušných dňoch.

Termíny duelov v košickom, nitrianskom a trnavskom kraji v utorok 12. novembra; v streda 13. novembra; vo štvrtok 14. novembra. Duely z banskobystrického a bratislavského kraja budú odvysielané 18. resp. 19. novembra.

Juraj Kadáš

 

 Všetky údaje k sledovanosti platia pre skupinu 12+

Zdroj: RTVS

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne