32.8 C
Bratislava
pondelok, 15. júla 2024

Čo je to LinkedIn?

Najčítanejšie

LinkedIn je sociálna sieť určená profesionálom. Je to miesto kde ste v spojení s ľuďmi, ktorí robia niečo podobné ako vy. Vaše virtuálne CV.

Ako môžete LinkedIn využiť?

1. Miesto pre vaše CV

V dnešnej dobe už nie je váš život zhrnutý na A4ke všetkým. Práve online životopis, kedykoľvek dostupný komukoľvek, kto má o vás záujem, je to, čo sa dostáva čoraz viac do popredia.

2. Hľadáte prácu alebo niekoho kto ju urobí?

LinkedIn je skvelý, ak potrebujete zamestnanie alebo zamestnanca. Vyhľadávanie je tu možné na základe viacerých veľmi špecifických kritérií. Spoločnosti môžu taktiež zverejniť zoznam pracovných ponúk.

3. Followovať sa oplatí

Sledujte firmy, ktoré vás zaujímajú, aby ste vždy vedeli o nových ponukách a spoluprácach.

4. Získavajte kontakty

Platforma so stále rastúcim počtom užívateľov vám môže poskytnúť stále nové možnosti ako nájsť ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s prácou. Alebo vy im.

Zaraďte sa

Na LinkedIn nájdete viac než milión skupín, tzv. „Groups“. Každá z nich má vlastnú diskusiu, sekciu s novinkami a pracovnými ponukami. Sekcia odpovedí je dostatočne rozsiahla, aby ste tu našli väčšinu toho, na čo ste sa chceli spýtať. Alebo môžete nejakú otázku zodpovedať a tak sa zapojiť.

LinkedIn je výborný spôsob ako ostať v centre diania, vedieť, na čom kto pracuje a ukázať, na čom robíte vy.

Okrem toho, na LinkedIn existuje aj viacero typov platenej reklamy, ale o tom inokedy.

Miloš Kučera

Článok prevzatý z blogu reklamnej agentúry TRIAD Advertising

 

Zdroj: TRIAD Advertising

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne