21.6 C
Bratislava
streda, 24. júla 2024

Pokec.sk má novinku – Rýchlu poštu už aj s obrázkami

Najčítanejšie

Najväčší slovenský komunitný portál – Pokec.sk prináša opäť niečo nové. Používatelia môžu posielať prostredníctvom obľúbených správ rýchlej pošty (tzv. RP) už aj obrázky a fotky.

Len nedávno prišiel Pokec s pozitívnou správou pre svojich používateľov a pripravil úplne novú mobilnú aplikáciu. Vďaka nej sa môžu používatelia Pokecu zabávať bez obmedzení, zoznamovať sa z viac ako 1 000 000 ľuďmi a byť v spojení všade, kde sú online.

Teraz prichádza najnavštevovanejšia slovenská sociálna sieť Pokec.sk s ďalšou novinkou – zasielanie obrázkov v RPčke.

screen pokec.sk
screen pokec.sk

„Doteraz bolo možné v rýchlej pošte posielať textové správy a grafické smajlíky. Pokiaľ si chceli používatelia zaslať nejakú fotku alebo obrázok, museli využiť iný spôsob. Teraz to majú veľmi jednoduché, stačí kliknúť na tlačidlo pre posielanie fotiek. Posielanie fotiek je možné z webu a mobilu, funkčnosť pre aplikáciu sa pripravuje,“ hovorí produktový manažér pre Pokec.sk František Novák.

Portál Pokec.sk je dlhodobo obľúbeným komunitným portálom u svojich používateľov. Denne v priemere navštevuje Pokec takmer 300 000 ľudí a mesačne viac ako 1 086 000 ľudí.

Títo ľudia strávia priemerne denne na Pokeci cez 47 minút svojho času. Pokec.sk v roku 2014 dokonca získal prestížne ocenenie Superbrands 2014. Ide o najuznávanejší, celosvetovo fungujúci program hodnotenia značiek a to nielen odbornou porotou Slovak Superbrands, ale tiež slovenskými spotrebiteľmi.

Superbrands-DIPLOM pre Pokec.sk

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije až 1 000 000 reálnych užívateľov, mesačne cez 3 277 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 81% užívateľov zo SR.

Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – December 2013 a Marec 2014, AZet

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne