22.4 C
Bratislava
pondelok, 22. júla 2024

kampaň od Wiktor Leo Burnett: Ako chutí korupcia?

Najčítanejšie

Až 90 % Slovákov v prieskume Eurobarometer 2013 uviedlo, že považuje korupciu za rozšírený jav, a to sa tu nerozprávame o bonboniérach a kvetoch, ale o miliónoch eur z našich daní, ktoré miznú v čiernych dierach!

Keď nás oslovila Transparency International so žiadosťou o kampaň, ktorá na tento problém upozorní a zároveň pomôže s výberom 2 % daní, potešili sme sa, že oslovili práve nás, a pustili sme sa s vervou do práce.

[youtube height=“HEIGHT“ width=“WIDTH“]https://www.youtube.com/watch?v=1QKfIloasTc[/youtube]

 

Výsledkom je netradičný direct mail v podobe série troch reálnych bonboniér, ktoré pripomínajú najväčšie kauzy z posledných rokov na Slovensku, naplnený pravou belgickou čokoládou, HTML mailing a niekoľko ďalších vizuálov.

Wiktor Leo Burnett - Board_Stefanov_Bozk_3-530x397

Wiktor Leo Burnett - Board_Jurko_3-530x397  Wiktor Leo Burnett - Board_Zlaty_Janko_3-530x397

Veríme, že okrem toho, že sme pomohli nášmu klientovi, podarilo sa nám „ukuť“ aj jedno želiezko do pece Zlatého klinca, ktoré v konečnom dôsledku budeme schopní pretaviť na cenný kov.

Ba čo viac, práca na tomto projekte nás naozaj bavila a napĺňala. Pretože aj my si uvedomujeme, že nie každý úplatok je iba bonboniéra.

A pozrite sa, kam až sa dostala jedna z bonboniér > TU

Wiktor Leo Burnett Team

 

 P.S:
Dnes budeme silno držať palce na Klincoch!, dodal Michael Gold, redaktor nášho portálu

Doplnené 31.5.2014:

Blahoželáme, bonboniéra nakoniec predsa získala Zlatý Klinec!

Redakcia

 

Zdroj: Wiktor Leo Burnett

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne