21.6 C
Bratislava
streda, 24. júla 2024

kampaň: Rodinná vstupenka SND

Najčítanejšie

V pokladniciach Slovenské národného divadla  ponúkajú Rodinnú vstupenka SND, vďaka ktorej diváci ušetria 15 % v porovnaní s pôvodnou cenou vstupeniek. Rozhodli sme sa teda predstaviť vám vizuály kampane, ktoré tento projekt na podporu predaja vstupeniek sprevádzajú. A spoločne tak nahliadneme i do zákulisia prípravy kampane.

[youtube]http://youtu.be/-sxZtnRFKy4[/youtube]

SND_Rodinná Vstupenka_BALET_A1
vizuál pre Balet z kampane Rodinná vstupenka SND

Leit motív kampane: Podmienkou na kúpu Rodinnej vstupenky SND na ktorékoľvek predstavenie je návšteva divadla minimálne s jedným dieťaťom do veku 17 rokov vrátane, to je zmyslom akcie – pritiahnuť do divadla rodiny s deťmi.

SND_Rodinná Vstupenka_CINOHRA_A1
vizuál pre Činohru z kampane Rodinná vstupenka SND

Veľmi nám záleží na tom, aby si deti vytvárali pozitívny vzťah k divadlu a k umeniu ako takému aj v spoločnosti svojich najbližších. Výhody Rodinnej vstupenky SND by mohli byť jednou z motivácií na rodinné návštevy Slovenského národného divadla okrem prirodzenej túžby po jedinečnom divadelnom zážitku v kruhu rodiny,“ ozrejmil zámer vstupenkovej novinky riaditeľ Centra marketingu SND Daniel Rabina.

SND_Rodinná Vstupenka_OPERA_A1
vizuál pre Operu z kampane Rodinná vstupenka SND

[youtube]http://youtu.be/qWGZztfyN00[/youtube]

Spolu s Rodinnou vstupenkou SND pripravuje rozšírenie ponuky predpoludňajších a podvečerných predstavení. „Od novej sezóny uvedieme omnoho viac rodinných predstavení vo víkendových časoch. Robíme to s jasným zámerom – byť bližšie k rodinám s deťmi,“ priblížil ambíciu generálny riaditeľ SND Marián Chudovský.

Zdroj: SND

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne