20.8 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

Štýlový smartfón za atraktívnu cenu, HONOR X8a je už na Slovensku. Prináša zdokonalený fotoaparát a displej a ako bonus slúchadlá zadarmo

Najčítanejšie

HONOR X8a so systémom troch fotoaparátov a s hlavným 100MPx snímačom prináša doposiaľ najvyššie rozlíšenie v rade HONOR X Series. Model s ikonickým dizajnom a vylepšeným 6,7-palcovým displejom ponúka výrazný nadštandard medzi cenovo dostupnými telefónmi.

HONOR dnes uviedol na slovenský trh model HONOR X8a, najnovší prírastok do radu smartfónov HONOR X Series. Ide o cenovo dostupné, ľahké, všestranné a spoľahlivé zariadenie v atraktívnom tenkom dizajne, s veľkým 6,7 palcovým displejom a systémom troch fotoaparátov s rozlíšením až 100 megapixelov. Model HONOR X8a je k dispozícii za priaznivú cenu od 279€, navyše s bezdrôtovými slúchadlami HONOR CHOICE X3 zadarmo ako darček.

Štýlový dizajn
Tenký a ľahký HONOR X8a, ktorý nadväzuje na obľúbený model X8, má hrúbku iba 7,48 mm a hmotnosť 179 g, čo zaručuje, že každodenná práca s ním je hračka. Jeho čistý design s plochými hranami a jemným lesklým zadným panelom mu dodáva elegantný vzhľad. Pritom sa bezpečne a pohodlne drží, takže ponúka dokonalý kompromis medzi dizajnom a funkčnosťou.

Kvalitný displej
HONOR X8a umožňuje používateľom užívať si obsah na veľkom 6,7-palcovom displeji HONOR FullView s výnimočným pomerom displeja k telu až 93,6 %. Vďaka technológii HONOR Display Color Calibration, ktorá vylaďuje teplotu farieb snímku po snímke, ponúka HONOR X8a realistické farby pre lepší obrazový zážitok.

Okrem toho obsahuje technológiu, ktorá znižuje žiarenie škodlivého modrého svetla, s certifikáciou od TÜV Rheinland, takže je ideálna pre tých, ktorí na svojom telefóne trávia veľa času. Obnovovacia frekvencia obrazovky až 90 Hz zaisťuje plynulejší obraz.

Výkonné fotoaparáty
Smartphone HONOR X8a má systém zadných fotoaparátov s tromi snímačmi a rozlíšením 100 megapixelov, zatiaľ najvyšším v celom rade HONOR X Series. Trojicu tvorí 100MPx hlavný fotoaparát, 5MPx širokouhlý senzor na snímanie hĺbky a makro snímač. Okrem toho ponúka HONOR X8a aj prednú 16MPx kameru pre selfie plné detailov.

Pokročilé hardvérové a softvérové funkcie
Batéria s kapacitou 4 500 mAh umožňuje celodenné používanie. Na jedno nabitie dokáže HONOR X8a ponúknuť až 13 hodín streamovania hudby, 13,5 hodín prehrávania videa, 11 hodín prezerania krátkych klipov alebo 16 hodín na sociálnych sieťach, takže môžete byť stále online a dobre sa baviť.

Smartphone je vybavený operačným systémom Magic UI 6.1 na báze Android 12
s mnohými šikovnými funkciami, vrátane HONOR Share pre rýchly presun súborov medzi zariadeniami.

Cena a dostupnosť
Elegantný HONOR X8a je k dispozícii v troch farbách: úplne novej Cyan Lake, očarujúcej Titanium Silver a klasickej Midnight Black. Od 20. februára 2023 je HONOR X8a k dispozícii aj na Slovensku u vybraných predajcov za atraktívnu cenu 279€, navyše s bezdrôtovými slúchadlami HONOR CHOICE X3 zadarmo ako darček.

HONOR je späť v plnom nasadení

Značka HONOR sa zaviazala byť globálnou technologickou špičkou a vybudovať portfólio inteligentnej domácnosti, ktoré bude dostupné pre každého. Dnes má HONOR viac ako 10 000 zamestnancov, z ktorých väčšia polovica pracuje na výskume a vývoji (R&D), štyri vývojové inštitúcie, viac ako sto inovačných laboratórií po celom svete, a podal už vyše 5500 patentových žiadostí.

Veľmi rýchlo etabloval aj cez 30 strategických partnerstiev so svetovými špičkami ako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm a pod., s ktorými spoločne vyvíja inovatívne riešenia v rámci softvéru aj hardvéru, a dokáže tak zaistiť produkciu mobilnej technológie od začiatku až do konca.

Ďalšie informácie o značke HONOR nájdete na oficiálnych webových stránkach: www.hihonor.com/sk/

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne