9.9 C
Bratislava
sobota, 2. marca 2024

Na Slovensku štartuje predaj fitness náramku HONOR Band 7. Ponúka 96 športových režimov, 14-dennú výdrž a využitie umelej inteligencie

Najčítanejšie

• Zaoblený farebný AMOLED displej s veľkosťou 1,47 palca s rozlíšením 194 × 368 bodov a 282 PPI
• Celková hmotnosť 18 g
• Silikónový remienok, odolnejší voči nečistotám
• 96 rôznych indoorových či outdoorových aktivít
• Výdrž batérie 14 dní
• Meranie okysličenia krvi, srdcového tepu, spánku, stresu a ďalších dát s využitím AI (umelej inteligencie)

Na slovenský trh prichádza nový fitness náramok HONOR Band 7. Ide o ideálneho spoločníka pre vaše jarné aktivity v teplejšom počasí, ale aj pre tých, ktorí si užívajú aktivitu napríklad v posilňovni alebo bazéne.

Svojim majiteľom ponúkne až 96 rôznych športových aktivít a po novom využíva dedikovanú aplikáciu HONOR Health. Náramok oproti predchádzajúcej generácii disponuje väčším AMOLED displejom, výdržou batérie 14 dní a funkciami presného merania a zaznamenávania srdcového tepu, spánku, stresu a ďalších zdravotných dát s využitím AI. Na Slovensku jeho predaj štartuje za atraktívnu cenu 54,99€.

Štýlový dizajn a farby remienkov

Fitness náramok HONOR 7 Band je navrhnutý na všetky príležitosti. Má 1,47-palcový farebný AMOLED displej s 2,5D zaobleným sklom, rozlíšením 194 × 368 bodov a váži len 18 gramov. Jeho povrch vznikol nanášaním kovovej textúry s vysokým leskom. Vďaka novým farbám a mnohým variantom ciferníkov si ho môžete veľmi ľahko prispôsobiť svojej nálade a štýlu.

HONOR 7 Band sa ponúka v troch farbách: Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green, a obsahuje funkčné režimy pokrývajúce aktivity od zdravia a wellness cez šport až po inteligentné funkcie. Vďaka 14-dňovej výdrži batérie a rýchlemu nabíjaniu ponúka používateľom väčšie pohodlie a komfort.

AI pomôže sledovať váš zdravotný stav

HONOR Band 7 dokáže prostredníctvom umelej inteligencie pomáhať používateľom starať sa o svoje zdravie. Presne meria a zaznamenáva srdcový tep, spánok, stres a ďalšie zdravotné dáta. Následne prechádza do podoby odporúčaných cvičení a kurzov, ktoré môžu zlepšiť kvalitu života.

Náramok HONOR Band 7 tiež umožňuje nepretržité sledovanie srdcového tepu . Vďaka profesionálnym optickým senzorom a využitiu umelej inteligencie je sledovanie srdcového tepu oveľa presnejšie a poskytuje spotrebiteľom dáta v reálnom čase.

HONOR Band 7 obsahuje funkcie pre celodenné sledovanie okysličenia krvi a môže tak používateľa upozorniť zavibrovaním, pokiaľ hodnoty klesnú príliš nízko. Táto hodnota ukazuje, ako dobre sa kyslík šíri v celom tele. To je prospešné nielen pri cvičení, keď tento parameter hovorí, ako telo zvláda napríklad náročný tréning alebo dlhý výstup, ale aj pri spánku. Kvalitu spánku pomáha sledovať aj funkcia Professional Sleep Tracker , ktorá presne zaznamenáva potrebné dáta.

96 športových režimov

Náramok HONOR Band 7 obsahuje prednastavených 96 typov cvičení, ako sú napríklad beh, chôdza, jazda na bicykli, plávanie, eliptický trenažér, veslovanie, voľný tréning a po novom aj skákanie cez švihadlo. HONOR Band 7 dokáže zaznamenávať údaje o športovej aktivite v reálnom čase, čo používateľom umožní ľahko sledovať svoje výkony.

Vďaka zaznamenaným zdravotným údajom ponúka náramok aj funkciu Fat Burning , ktorá dokáže vedecky podloženým spôsobom zlepšiť výsledok cvičenia identifikovaním ideálnej zóny na spaľovanie tukov a zlepšovanie vytrvalosti.

Počas cvičenia dokáže náramok v reálnom čase pripomínať používateľom, ako zostávať v správnom pásme pre efektívne spaľovanie tukov, a po cvičení zobraziť odhad hmotnosti spáleného tuku.

Pre väčšie pohodlie je možné záznamy z cvičenia prezerať priamo na HONOR Band 7 bez potreby využívať na to mobilný telefón.

Inteligentné funkcie

zdroj: HONOR

Okrem funkcií pre zdravie a šport ponúka náramok HONOR Band 7 spotrebiteľom aj celý rad funkcií pre jednoduchší život, ako je napríklad možnosť vyhľadania svojho telefónu .

HONOR Band 7 sa tiež dá použiť ako šikovný asistent, na ktorom môžete priamo čítať správy , spravovať prichádzajúce telefonáty, skontrolovať predpoveď počasia , nastaviť alarm, ovládať prehrávanie hudby alebo napríklad odfotiť fotografiu na diaľku vďaka funkcii diaľkovej spúšte pre váš telefón .

14-dňová výdrž batérie a rýchlo nabíjanie

Pre väčší komfort ponúka náramok HONOR Band 7 nadštandardnú výdrž batérie. Pri typickom používaní vydržia hodinky až dva týždne a pri intenzívnom používaní až 10 dní , vďaka čomu sú vhodné na obchodné cesty aj dovolenky. Vďaka možnosti rýchlo nabíjania zvládne HONOR Band 7 až dva dni používania iba za päť minút dobíjania.

Dostupnosť a ceny

HONOR Band 7 je v obchodoch k dispozícii od 3. apríla 2023 v troch farebných prevedeniach: Coral Pink, Meteorite Black a Emerald Green za atraktívnu cenu 54,99€.

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne