20.7 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

Víťaz je slovenský komediálny seriál, natočený v réžii Jana Hřebejka. Scenár napísala Zuzana Dzurindová, a v hlavnej úlohe sa predstaví Ady Hajdu

Najčítanejšie

SkyShowtime dnes oznámila, že jej prvý pôvodný slovenský seriál, natočený v spolupráci s českými tvorcami a hercami, Víťaz (The Winner), bude mať premiéru na platforme už 4. septembra. Hlavný vizuál a fotografie k tejto očakávanej minisérii, ktorá sa skladá zo šiestich epizód, boli taktiež zverejnené pri uvedení dátumu premiéry.

Víťaz, pútavá rodinná komédia, sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej zemi. Po desaťročí sa snaží vrátiť ku svojej rodine, ktorú po celú dobu svojej politickej kariéry zanedbával. Taktiež sa pokúša začleniť do každodenného života obyčajných ľudí a znovu si získať náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú i tie, ktorým musel čeliť v čase svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

„Necelý rok od nášho spustenia sme priniesli nové a pútavé pôvodné seriály SkyShowtime na všetky naše trhy. Sme nadšení z premiéry najnovšieho originálneho seriálu SkyShowtime Víťaz, ktorý bude k dispozícii od 4. septembra. Diváci si tento súčasný a zábavný príbeh o strete reálneho sveta i rodinnej politiky zamilujú,“ povedal generálny riaditeľ SkyShowtime Monty Sarhan.

Režisérom minisérie Víťaz (The Winner) je renomovaný Jan Hřebejk (Pelíšky), scenár napísali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy a hlavným kameramanom je Martin Šácha. Hlavnú postavu hrá Ady Hajdu a v ďalších úlohách sa predstavia Ivana Chýlková, Milan Ondrík, Petra Dubayová, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Natalia Germani, Noël Czuczor, Vladislav Plevčík, Sarah Arató, Štefan Martinovič a Rebeka Rigová.

„Víťaz mal pozoruhodnú tému – predčasný odchod dlhoročného premiéra do dôchodku. Autori prišli s množstvom tragikomických, dojemných situácií. Výsledkom je zvláštna zmes rodinnej komédie a politickej satiry, ktorú bola radosť natáčať,“ uviedol režisér seriálu Jan Hřebejk.

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne