9.4 C
Bratislava
sobota, 2. marca 2024

Matúš „Yael“ Kolárovský po prvýkrát od svojho intímneho priznania vystúpi vo svojej talkšou v Dobrom rádiu

Najčítanejšie

Obľúbený herec a spevák Matúš ‚Yael‘ Kolárovský, ktorý len nedávno rozšíril moderátorský tím Dobrého rádia, po prvý raz od zverejnenia svojho intímneho priznania vystúpi vo svojej rozhlasovej talkšou s názvom FRIENDZONE.

Dobré rádio odvysiela talkšou v premiére už dnes, v piatok 24. novembra 2023 o 17:00 hod. Talkšou si možno naladiť na frekvenciách Dobrého rádia alebo online na jeho webe www.dobreradio.sk.

Špeciálna epizóda talkšou sa bude niesť v znamení témy, ktorá sa aktuálne spája s Matúšovou osobou. Pozvanie do štúdia prijala psychologička, psychoterapeutka a vysokoškolská pedagogička Ingrid Hupková, ktorá je odborníčkou na závislosti a pôsobí aj v oblasti primárnej prevencie.

V rozhovore sa Matúš nevyhne rozprávaniu o svojom vlastnom prípade a poslucháči tak budú môcť nahliadnuť hlbšie do problému Matúšovou optikou.

Cieľom rozhovoru je však najmä poskytnúť relevantné informácie primárne mladým poslucháčom, ktorí sa ocitli v podobnej situácii, ako Matúš a hľadajú spôsoby, ako sa včas a navždy zbaviť svojich démonov. Počúvanie bude podnetné aj pre rodičov mladých či dospievajúcich detí.

„Matúšovou túžbou je využiť pozornosť, ktorá sa okolo neho v posledných dňoch vytvorila, na šírenie osvety v problematike drog a závislostí. Dobré rádio jeho snahu privítalo a okamžite umožnilo využiť platformu Yaelovej talkšou FRIENDZONE na odvysielanie špeciálnej relácie s potenciálom zachraňovať životy,“ povedal Adam Bačkor
programový riaditeľ Dobrého rádia.

FRIENDZONE s Yaelom – každý piatok o 17:00 na Dobrom rádiu; repríza talkšou každú nedeľu o 11:00.

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne