8.6 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

Celovečerný animovaný hit Labková patrola vo veľkofilme prichádza na SkyShowtime od 26. marca

Najčítanejšie

Veľkolepé animované dobrodružstvo s mocnými labkami a hviezdnou zostavou nových i známych dabérov.

Celovečerný animovaný hit Labková patrola vo veľkofilme, v ktorom vystupuje predškolákmi zbožňovaný tím šteniatok, bude k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 26. marca.

Keď sa priamo na Adventure City zrúti magický meteorit, získajú psíky z Labkovej patroly superschopnosti, ktoré ich premenia na MOCNÉ LABKY! Čaká ich však dosiaľ najväčšia výzva, keď sa zlému bývalému starostovi Humdingerovi podarí utiecť z väzenia.

Spolu so šialenou vedkyňou Victoriou Vance sa pokúsia pripraviť psíkov o ich superschopnosti. Osud Adventure City visí na vlásku a Mocné labky musia superzloduchov zastaviť skôr, než bude neskoro.

V animovanom filme Labková patrola vo veľkofilme z dielne Paramount Pictures, Nickelodeon Movies a Spin Master Entertainment účinkujú Mckenna Grace, Taraji P. Henson, Marsai Martin, Christian Convery, Ron Pardo, Lil Rel Howery, Kim Kardashian, Chris Rock, Serena Williams, Alan Kim, Brice Gonzalez, North West, Saint West, Christian Corrao, Luxton Handspiker, Nylan Parthipan, Callum Shoniker, James Marsden, Kristen Bell. Predstaví sa v ňom aj Finn Lee-Epp.

Film Labková patrola vo veľkofilme z produkcie Spin Master Entertainment režíroval Cal Brunker, scenár napísali Cal Brunker a Bob Barlen na motívy príbehu Cala Brunkera, Boba Barlena a Shanea Morrisa.

Film vznikol na základe televízneho seriálu z dielne Keitha Chapmana. Producentmi sú Jennifer Dodge, p.g.a., Laura Clunie, p.g.a. a Toni Stevens, p.g.a. Výkonnými producentmi sú Ronnen Harary, Adam Beder a Peter Schlessel.

Labková patrola vo veľkofilme doposiaľ celosvetovo zarobila viac ako 180 miliónov amerických dolárov. Labková patrola vo veľkofilme má hodnotenie PG (odporúčané sledovanie pod dohľadom dospelých) pre miernu akciu a nebezpečné scény. Film distribuuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám).

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne