8.6 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

František Novák bol vymenovaný na pozíciu Executive Director pre Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities

Najčítanejšie

František Novák od 1.4.2024 prevezme operačné riadenie spoločností Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities ako nový Executive Director. Marek Václavík bude aj naďalej zastávať pozíciu CEO oboch spoločností.

Predstavenstvo Ringier Slovakia vymenovalo Františka Nováka za nového Executive Directora spoločností Ringier Slovakia Media a Ringier Slovakia Communities. Na svojej novej pozícii zastreší každodenné operatívne riadenie spoločností, rokovania a vzťahy s obchodnými partnermi, ako aj ďalšie biznisové témy. Reportovať bude priamo Marekovi Václavíkovi.

Marek Václavík ostáva po úspešnom pôsobení aj naďalej CEO oboch spoločností. V ďalších mesiacoch sa zameria na víziu, strategické smerovanie a užšiu spoluprácu oboch spoločností.

„Chcel by som sa poďakovať manažmentu za prejavenú dôveru. Ringier je dlhoročným lídrom slovenského internetu. Preto cítim veľkú zodpovednosť, voči našim čitateľom, užívateľom, ako aj našim zamestnancom. Mojim cieľom je inovovať naše produkty, tak aby sme ponúkali tie najkvalitnejšie služby a ostali jednotkou aj naďalej,” uviedol František Novák, Executive Director Ringier Slovakia.

„Som presvedčený, že František Novák prenesie svoje dlhoročné expertné skúsenosti aj do vedenia našich spoločností. Umožní nám to pokračovať v zmenách, ktoré sme spustili na konci minulého roka. Cieľom je pripraviť sa na ďalší rozvoj v dynamicky sa meniacom mediálnom prostredí na Slovensku,“ uviedol Marek Václavík, CEO Ringier Slovakia.

„Pre naše slovenské publikum máme pripravených množstvo vzrušujúcich plánov a preto netrpezlivo očakávam pokračovanie mojej spolupráce s Františkom a Marekom. Spoločne sa snažíme nadviazať pevnejšie vzťahy s našimi čitateľmi, poskytovaním jedinečného redakčného obsahu, ako aj širokej škály iných, výnimočných digitálnych produktov. Tieto snahy nepochybne pozdvihnú naše možnosti, ako poskytnúť tú najlepšiu ponuku pre naše ctené publikum,” uviedol Dmitry Shishkin, CEO Ringier Media International.

František Novák bol od roku 2023 Managing Directorom pre Ringier Slovakia Communities. Predtým zastával v rámci Ringier Slovakia pozíciu Chief Digital Officer. V Spoločnosti pôsobí od roku 2013, pričom počas tohto obdobia zastával viacero vedúcich pozícií.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne