31 C
Bratislava
streda, 19. júna 2024

Niet nad dobré susedské vzťahy! V záhradkárskej oblasti sa útočilo mačetou

Najčítanejšie

Polícia v Bratislavskom kraji informuje: „Susedské nezhody v záhradkárskej oblasti v druhom bratislavskom okrese uplynulú stredu nezostali iba pri slovnej výmene názorov. Viaceré policajné hliadky zakročovali voči nebezpečnému páchateľovi, ktorý po predchádzajúcej hádke s poškodeným, zobral do ruky mačetu s čepeľou o dĺžke 50 cm a vyhrážal sa mu zabitím.

Konflikt sa stupňoval a muž s mačetou zaútočil na poškodeného, ktorému sa nepodarilo pred agresívnym útočníkom dostatočne ubrániť a utrpel viaceré sečné rany na predlaktí a zápästí.

Policajné hliadky po príchode na miesto útočníka ihneď vypátrali a zistili, že ide o 32-ročného Petra U. z Bratislavy. Ten bol následne obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie. Zraneného muža z dôvodu vážnych poranení previezla záchranná zdravotná služba do nemocnice.

Vyšetrovateľ vzniesol 32-ročnému Petrovi U. obvinenie pre trestný čin nebezpečného vyhrážania v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví. Zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie,“ uviedla Polícia v Bratislavskom kraji.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

Aktuálne