21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Deň Zeme pokračuje – Dobrovoľníci vyčistili v Novom Meste okolie Bojnickej ulice

Najčítanejšie

Starosta mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka uviedol: „Veľmi ma teší, že Deň Zeme je každoročne v našej mestskej časti impulzom k spoločnému upratovaniu a brigádam, na ktorých sa zúčastňujú desiatky ľudí, ktorým záleží na prostredí, v ktorom žijeme.

Tento týždeň sme si pripomenuli Deň Zeme aj s dobrovoľníčkami a dobrovoľníkmi z IKEA, ktorí skutočne obdivuhodne priložili ruku k dielu v čistení okolia Bojnickej ulice.

V priebehu 2 hodín spoločne vyzbierali viac ako 70 vriec odpadu, čím výrazne zlepšili vzhľad okolia pod železničným nadjazdom. Našli a odpratali rôzne druhy odpadu, vrátane stavebného materiálu, súčastí bicyklov, parkiet, či kufrov.

Veľká vďaka patrí všetkým dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom, ktorí sa podieľajú na spoločnom skrášľovaní mestskej časti. Aj takýmto spôsobom môžu svoju pozornosť upriamiť na našu planétu, prírodu i životné prostredie,“ uviedol Matúš Čupka.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne