12.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Konkláve naživo na TA3

Najčítanejšie

ta3_banner_na_titulku
Bratislava, 12. marca 2013 – Štáb televízie TA3 každý deň naživo sprostredkúva všetky kľúčové informácie týkajúce sa voľby nového pápeža. Tak, ako sa dnes všetky svetové médiá sústreďujú na prvú voľbu hlavy katolíckej cirkvi, jej výsledok bude naživo vysielať aj televízia TA3.

„Vysielanie televízie TA3 k prvej voľbe nového pápeža sa začína dnes popoludní o 16.40. Pre divákov TA3 sme pripravili špeciálne tematické štúdio. Naživo budú konkláve v TA3 komentovať hostia – katolícky kňaz Marián Gavenda a odborník na cirkevné právo Igor Augustinič. Výsledok prvého kola konkláve, čiže biely dym v prípade zvolenia nového pápeža alebo čierny dym v prípade nezvolenia, budú môcť diváci sledovať dnes naživo na TA3 po 18.30,“ hovorí šéfredaktorka televízie TA3 Martina Kyselová.

Televízia TA3 bude v priamom prenose vysielať aj prípadné ďalšie voľby pápeža. Tie zajtrajšie sú plánované – predpoludním po 11.30 a popoludní v rovnakom čase ako dnes, čiže po 18.30. „Takto budeme pokračovať až do zvolenia pápeža,“ dodáva Martina Kyselová.

Z Ríma sa bude až do skončenia konkláve naživo každý deň hlásiť reportérsky tím v zložení – Martin Linhart z domáceho spravodajstva a Eva Jánošíková zo zahraničnej redakcie. Tak, ako pri každej kľúčovej zahraničnej udalosti, aj teraz televízia TA3 na mieste spolupracuje aj s inými svetovými médiami.

Televízia TA3 vytvorila na svojom webe aj špeciálnu podstránku k voľbe nového pápeža, na ktorej každý nájde všetky dôležité informácie o tejto udalosti.

Adresa podstránky: http://www.ta3.com/konklave.html

 

O televízii TA3

Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne