0.7 C
Bratislava
streda, 29. novembra 2023

Pokušenie – whisky, syry a nanuky :-)

Najčítanejšie

zm-Slovart-101_Whiskey.jpeg
NOVINKA!

101 Whisky – škola degustácie pre každého

Expert na whisky Ian Buxton prešiel regálmi svetových obchodov s whisky a odporúča rozmanitú zbierku starých favoritov, hviezdnych nováčikov a z nepochopiteľných dôvodov aj whisky neznámej značky, ktoré musíte vyskúšať. Táto praktická kniha, ktorá z výberu vyradila obskúrne, smiešne limitované a neskutočne drahé whisky, nie je zoznamom cenami ovenčených 101 najlepších whisky sveta. Je to sprievodca pre nadšencov, ktorí musia vyhľadávať a skúšať, aby si doplnili svoje vzdelanie o whisky. Navyše je táto kniha aj veľmi praktická, pomáha dekódovať marketingový humbug a ide priamo na vec. Prináša skrátka 101 značiek whisky, či už z Indie, Ameriky, Švédska, Írska, Japonska alebo hôr, údolí a ostrovov Škótska, ktoré nadšenci musia vyskúšať.

 

Knihu si môžete zakúpiť v e-shope Slovartu: tu

zm-Slovart-O_syroch.jpeg
NOVINKA!

O syroch

V publikácií s bohatým fotografickým materiálom sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o syroch. Ako vybrať syr v najlepšom možnom stave a čo robiť, aby taký ostal až do konzumácie. Čím a ako syr krájať alebo ako využiť kúsky, ktoré nespotrebujete. Ako pripraviť dokonalé klasické syrové drievka a moderné nárezové misy s niečím navyše. Aké víno sa hodí k jednotlivým druhom syra a ako je to s podávaním ďalších nápojov k syrovému pohosteniu, napríklad piva, cideru, sherry či čaju. Kniha vám poradí i s výberom pečiva k rôznym syrom a s prípravou dokonalého syrového sendviča. A nakoniec vám tento užitočný sprievodca svetom syrov predloží viac než 40 receptov z rôznych krajín, ktoré budú určite dobrou inšpiráciou.

Knihu si môžete zakúpiť v e-shope Slovartu: tu

zm-Slovart-Neodolatelne_nanuky.jpeg
NOVINKA!

Neodolateľné nanuky

Pri príprave našich Neodolateľných nanukov sa zabavíte a osviežite svoju rodinu i priateľov. Táto neodolateľná zbierka receptov obsahuje čerstvé pochúťky plné zdravého ovocia, nanuky s čokoládou pre labužníkov, netradičné príchute ako korenistá slivka alebo ľadový čaj aj kokteily na paličke iba pre dospelých pripravené podľa obľúbených nápojov. Dobroty na paličke ilustrované nádhernými fotografiami pripravené podľa našich jednoduchých receptov vám zaručia úspech vždy a všade.

 

Knihu si môžete zakúpiť v e-shope Slovartu: tu

tlacitko facebook-srdce
Vždy nové a zaujímavé informácie o knihách, môžete nájsť v skupine fanúšikov na facebooku: “Slovart – vydavateľstvo najlepších kníh”

Ďalšie články

Aktuálne