15 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Nadácia TA3 vyhlasuje verejnú zbierku na pomoc obetiam povodní

Najčítanejšie

Bratislava, 5. júna 2013 – Nadácia TA3 vyhlásila dnes verejnú zbierku pre ľudí, ktorých postihli júnové povodne a utrpeli materiálne škody na svojom majetku.

logo_nadacia_ta3-small
Ľudia nájdu všetky potrebné informácie k možnosti finančne prispieť či o pomoc žiadať na webe našej televízie v sekcii Nadácia. Všetci tí, ktorí chcú pomôcť, môžu zaslať ľubovoľnú finančnú čiastku na číslo účtu 2921123397/1100 (Tatra banka).

Ľudia postihnutí povodňami môžu svoje žiadosti o finančnú pomoc konkretizovať na e-mailovej adrese Nadácie TA3: nadacia@ta3.com.

Martin Ilavský, generálny riaditeľ TA3: „Nadácia TA3 vznikla v roku 2011. Popudom na jej založenie bola verejná zbierka, ktorú sme vyhlásili v roku 2010, žiaľ, pri tej istej udalosti – vtedy katastrofálnych povodniach na východnom Slovensku. Bol to však krok, ktorý mal obrovskú odozvu úprimnej spolupatričnosti. Pomohli sme významnou čiastkou 60 000 eur obyvateľom obce Horná Myšľa a jej okolia na nákup najnutnejšieho materiálneho zabezpečenia. Verím, že odozva súcitu a ľudskosti prinesie aj tentokrát pomoc a rýchly návrat do normálneho života čo najväčšiemu počtu ľudí postihnutých touto prírodnou katastrofou.“

Zdroj: PR CLINIC

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne