32.8 C
Bratislava
pondelok, 15. júla 2024

Sledovanosť témy Sankcie EÚ voči Rusku v relácii Téma dňa na TA3 prekvapila

Najčítanejšie

Európska únia vyvodila za porušenie medzinárodného práva voči zvrchovanej krajine sankcie voči Ruskej federácii. Otázkam, či je blokovanie účtov a zákaz cestovania pre viac ako 20 osôb dostatočným protiopatrením sa v diskusnej relácii Téma dňa venoval prvý radca nemeckého veľvyslanectva na Slovensku Reinhard Wiemer.

Diváci mali možnosť spoznať aj stanovisko Ruska prostredníctvom veľvyslanca Ruskej federácie na Slovensku Pavela Maratoviča Kuznecova.

Relácia Téma dňa, ktorú moderoval Peter Bielik (na fotografii), sa detailne venovala ďalšiemu vývoju Rusko – Ukrajinskej krízy. Stanovisko Ruska k súčasnej situácii priniesol divákom rozhovor s veľvyslancom Ruskej federácie na Slovensku Pavelom Maratovičom Kuznecovom. O postupe Európskej únie a sankciám voči Rusku diskutoval s moderátorom relácie prvý radca nemeckého veľvyslanectva na Slovensku Reinhard Wiemer.

Vysoká sledovanosť relácie Téma dňa o vývoji Rusko – Ukrajinských vzťahov a opatrení voči Rusku zo strany Európskej únie, ktorú si pozrelo takmer 200 tisíc divákov, svedčí o živom záujme Slovákov po detailných informáciách aj v oblasti zahraničnej politiky.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk

Zdroj: PR Clinic

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne