28.1 C
Bratislava
pondelok, 15. júla 2024

Bistro.sk oslavuje 1. narodeniny s novou mobilnou aplikáciou

Najčítanejšie

Stále viac obľúbená slovenská služba pre online objednávanie a rozvoz jedál po celom Slovensku – Bistro.sk je na trhu už rok. Rok stačil na to, aby sa stal lídrom v počte reštaurácií na slovenskom trhu a mesačne vybavil viac ako 20 tisíc objednávok.

Výhodou stránky je komfort a jednoduchosť tejto služby. Pomocou nového vernostného programu teraz pravidelní zákazníci objednávajú ešte lacnejšie ako sú zvyknutí priamo z reštaurácií. Bistro.sk tak ponúka najväčší online výber reštaurácií v celej SR a navyše sa môže pochváliť aj vysokým priemerným hodnotením objednávok zákazníkmi, ktoré je až 4,4 z 5. Aj toto jasne vyjadruje to, že zákazníci sú s objednávaním spokojní.

So zámerom ešte väčšieho komfortu prichádza pri príležitosti prvého výročia Bistro.sk na trhu vôbec s prvou mobilnou aplikáciou pre svojich používateľov. Nainštalovať si ju môžu používatelia operačných systémov Android aj iOS.

Bistro.sk-aplikacia-obr.1  Bistro.sk-aplikacia-obr.2  Bistro.sk-aplikacia-obr.3

Okrem mobilnej aplikácie pripravilo Bistro.sk pre svojich používateľov aj ďalšie skvelé prekvapenia. Ako poďakovanie dáva k prvému výročiu všetkým zákazníkom zľavu 2 eurá a pripravil aj súťaž o večere na celý mesiac zadarmo – celkovo pre troch vyžrebovaných. Aj samotné reštaurácie v ponuke na Bistro.sk podporujú prvé výročie skvelými akciami a darčekmi.

Skupina Azet.sk je jednotkou v dennej a mesačnej návštevnosti slovenského internetu. Denne služby prevádzkovateľa Azet.sk využije až 1 000 000 reálnych užívateľov, mesačne cez 3 277 000 užívateľov. Portály Azet.sk zasahujú viac ako 81% užívateľov zo SR.

Zdroj: AIMmonitor – IAB Slovakia – December 2013 a Marec 2014, AZet 

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne