20.8 C
Bratislava
piatok, 17. apríla 2026

Moderátorka Rádia Jemné Martina Comisso nahrala vianočnú pieseň

Najčítanejšie

Martina Comisso prezradila, že inšpiráciou jej bol spevák Richard Müller.

Pri počúvaní jeho piesne si spomenula na pieseň, ktorú jej skomponoval dávno jej priateľ a rozhodla sa ju zhudobniť. Pieseň potom zdieľala na Instagrame a Facebooku a ľudia na ňu veľmi pozitívne reagovali.

Skladbu Martina Comisso nahrala v profesionálnom štúdiu v Seredi u klaviristu Zoliho Tótha z kapely Peter Bič Project (ktorý vytvoril ku skladbe klavírny podklad) a u gitaristu Jimiho Cimbalu. Autorom hudby a textu piesne je Zbyňo Džadoň.

„Ozval sa mi jeden muzikant, aby som nahrala nejakú vlastnú skladbu. V tej chvíli som si spomenula, že mi pred piatimi rokmi napísal hudbu aj text môj bývalý priateľ. Vtedy som tú pieseň vôbec neriešila, asi nebola vhodná doba a nechala som ju zapadnúť prachom v mailovej schránke. Vyslobodila som ju odtiaľ a opäť otestovala v klavírnej verzii na sociálnych sieťach, kde zožala obrovský úspech. Ľudia jednoducho chceli, aby som to nahrala, a to už bol veľmi konkrétny impulz,“ opisuje príbeh vzniku skladby moderátorka Refreshu na Jemných, Martina Comisso.

„Napísala som Zolimu, že potrebujem pekný klavírny podklad, komornú, príjemnú a modernú produkciu, aby to pôsobilo veľkolepo a chytľavo. Nech vyznie to, čo vyznieť má a nech je tam cítiť pôvodnú atmosféru skladby, ktorá je veľmi silná, vianočná. Myslím si, že všetko do bodky splnil a skladbu nádherne vyprodukoval :-), “ dodala Martina Comisso.

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne