15.5 C
Bratislava
sobota, 1. októbra 2022

RTVS prináša novú mobilnú aplikáciu v modernom dizajne

Najčítanejšie

RTVS prichádza s novou mobilnou aplikáciou. Diváci si v nej televízne i rozhlasové vysielanie môžu odteraz pustiť aj prostredníctvom mobilu či tabletu.

Novinka so sebou prináša množstvo výhod a nahrádza v minulosti používanú aplikáciu iRadio RTVS. V novej aplikácii nájdu užívatelia okrem rozhlasovej už aj televíznu časť, archív, podcasty a nové funkcie s moderným dizajnom.

Nová mobilná aplikácia RTVS umožňuje užívateľom sledovať a počúvať naživo všetky televízne a rozhlasové okruhy RTVS, vyberať si z bohatej ponuky podcastov alebo využiť možnosť sledovania archívu s pestrou televíznou a rozhlasovou programovou ponukou.

Prostredníctvom prehľadného menu stačí užívateľovi len pár klikov na to, aby sa dostal k obľúbenému programu.

Sledovať televíziu či počúvať rozhlas naživo je v novej aplikácii omnoho ľahšie vďaka jednoduchému prepínaniu medzi televíznymi stanicami a rozhlasovými okruhmi. Aplikácia tiež poskytne užívateľovi funkciu odloženého sledovania s možnosťou sa k vybranej relácii vrátiť kedykoľvek neskôr.

„Vďaka novej aplikácii RTVS chceme našim divákom a poslucháčom ponúknuť rýchly prístup k vysielaniu televízie a rozhlasu. Svoj obľúbený program tak môžu používatelia sledovať a počúvať kedykoľvek priamo v mobile. Verím, že aplikácia RTVS zjednoduší prístup nielen k živému vysielaniu, ale aj bohatému archívu s rozsiahlym výberom autorskej tvorby,“ povedal riaditeľ sekcie nových médií RTVS Dušan Jančovič. 

„Som rád, že sa RTVS modernizuje vo viacerých smeroch. Z novej aplikácie sa obzvlášť teším a verím, že si nájde množstvo používateľov, ktorí budú kvalitný obsah, ktorým RTVS disponuje, s obľubou sledovať a počúvať nielen v televízii a rozhlase, ale po novom aj vo svojich mobiloch a tabletoch,“ povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Mobilná aplikácia RTVS, ktorá prináša unikátny obsah zadarmo a bez reklamy, je už k dispozícii na stiahnutie v operačných systémoch iOS a Android.

RTVS začiatkom roka 2021 priniesla aktualizáciu obľúbenej spravodajskej aplikácie Správy RTVS, so snahou čo najviac uspokojiť neustále narastajúci počet návštevníkov, ktorí spravodajský web RTVS navštevujú prostredníctvom mobilných zariadení.

(ts)
Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne