12.4 C
Bratislava
utorok, 21. marca 2023

Festival Pohoda v spolupráci so ZSSK opäť vypraví špeciálne vlaky

Najčítanejšie

Aj tento rok vypraví festival Pohoda v spolupráci s ekologickým partnerom Železničnou spoločnosťou Slovensko špeciálny festivalový rýchlik z Košíc a z Bratislavy. Kapacita každého vlaku je 398 miest na sedenie. Novinkou je jednotná cena pre spiatočné lístky zo všetkých destinácií.

Za 9,90 € sa ľudia dostanú na Pohodu a domov z Košíc, Kysaku, Popradu, Liptovského Mikuláša, ako aj z Bratislavy a Trnavy. Tí, ktorí sa na festival vyberú špeciálnym vlakom zároveň ušetria čas na bránach, nakoľko ich organizátori opáskujú už počas cesty do Trenčína.

Majiteľov lístkov budú organizátori o prípadných zmenách v časoch notifikovať emailom. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie. Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci obrátiť priamo na nich).

V čase príchodu a odchodu špeciálnych vlakov bude posilnená kyvadlová doprava medzi stanicou a letiskom. Zmenšená verzia festivalového vláčika bude premávať aj na festivale medzi jednotlivými stanovišťami na trenčianskom letisku. Lístky sú v predaji na www.pohodafestival.sk/sk/shop/doprava.

Tí návštevníci, v ktorých meste nestoja špeciálne vlaky, môžu využiť špeciálnu autobusovú dopravu, alebo si môžu aj sami zorganizovať spoločnú cestu autobusom. Výhodou je, že autobus pustia organizátori až k bráne areálu a v nedeľu po skončení rovno pred hlavný stage.

Ďalšiu možnosť spoločnej dopravy ponúka festival v sekcii Webparty na webe Pohody. Stačí, ak tí ktorí hľadajú, alebo ponúkajú odvoz na festival, použijú v príspevku tag #spolunapohodu.

(ts)

Avatar photo
Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne