0.7 C
Bratislava
utorok, 28. marca 2023

Simona Salátová a Joe Trendy budú mať vlastnú show v Rádiu Expres

Najčítanejšie

Relácia s názvom Vzťahy s.r.o. bude vo vysielaní každú sobotu o 12:00. Dvojica známych komikov bude v zábavnej show riešiť vzťahové problémy a situácie, do ktorých sa môže dostať každý pár.

„Tešíme sa, že naše vzťahové radosti a problémy budeme môcť riešiť pred celým Slovenskom a veríme, že si z nich každý niečo zoberie. Napríklad to, že mám pravdu,“ hovorí Simona Salátová.

Simona a Joe tvoria pár aj v súkromnom živote, takže budú vychádzať z vlastných skúseností, ale zároveň si budú do svojej show pozývať aj zaujímavých hostí. S nadhľadom a humorom poradia aj poslucháčom, ktorí pošlú dvojici svoj problém alebo otázku hlasovkou cez WhatsApp.

Všetky rady sú „s ručením obmedzeným“, to znamená, že je dovolené používať ich iba na vlastné riziko a Rádio Expres nezodpovedá za prípadné škody na vzťahoch alebo majetku.

„Je pre mňa cťou, že budeme môcť so Simonkou dávať vzťahové rady toľkým ľuďom. Keď nepomôžeme sebe, pomôžeme aspoň iným, respektíve oni sa budú pýtať a my sa pohádame,“ dodáva Joe Trendy.

Show sa bude dať vypočuť aj ako podcast na Podmaze a vo všetkých podcastových aplikáciách. Vzťahy s.r.o. prvýkrát zazneli v éteri najpočúvanejšieho rádia už v sobotu 28. 1. 2023 > TU

BAUER MEDIA SLOVAKIA zastupuje štyri úspešné rádiá – Rádio Expres, Europa 2, Melody a Rádio ROCK. Ide o najsilnejšiu mediálnu audio skupinu na slovenskom trhu. Je súčasťou Bauer Media Group, ktorá tvorí obsah a poskytuje služby celosvetovo pre viac ako 200 miliónov čitateľov a poslucháčov. Spoločnosť Bauer, ktorá je rodinnou firmou už po 5 generácií, pôsobí v 14 krajinách a má približne 15 000 zamestnancov.

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne