0.7 C
Bratislava
utorok, 28. marca 2023

Zájdite do kina na Pánsku jazdu s filmom Creed III, bojovníckou talkshow a množstvom darčekov

Najčítanejšie

Vidieť film v exkluzívnej predpremiére, vypočuť si rozprávanie slovenských bojovníkov MMA o ich práci a odniesť si viacero darčekov či možnú výhru z tomboly? To všetko môžete ako návštevníci tzv. Pánskej jazdy v kinách CINEMAX na celom Slovensku už v stredu 1. marca.

OKTAGON MMA Pánska Jazda je unikátnou akciou, ktorú sieť kín CINEMAX pripravuje v spolupráci s organizáciou OKTAGON MMA, najväčším organizátorom turnajov bojových športov u nás. Práve vďaka tejto spolupráci budú mať diváci možnosť si pred filmovým premietaním pozrieť živý prenos z rozhovoru s bojovníkmi tejto organizácie, vrátane jej šampiónov!

Nie je to však ani zďaleka všetko. K čoraz úspešnejšiemu formátu cinemaxovskej Pánskej jazdy patrí aj welcome drink, žrebovanie tomboly či darčeková taška pre každého návštevníka. V celoslovenskej súťaži môže ktokoľvek navyše vyhrať automobil Kia Sportage na víkend.

To všetko dostanú návštevníci podujatia spoločne s predpremiérou filmu Creed III, ktorý v stredu uvidia medzi prvými na svete! Do bežného programu kín príde pokračovanie úspešnej boxerskej drámy až o deň neskôr.

V príbehu budúceho filmového hitu sa vráti hrdina predchádzajúcich dvoch častí, ktorého trénoval sám legendárny Rocky Balboa. Po ovládnutí boxerského sveta sa Adonisovi „Donniemu“ Creedovi (Michael B. Jordan) darí v kariére aj v rodinnom živote. Keď sa jeho kamarát z detstva a bývalý boxerský talent Damian „Dame“ Anderson (Jonathan Majors) po dlhom treste vo väzení opäť objaví na slobode, túži dokázať, že si zaslúži svoje miesto ringu. Stretnutie medzi bývalými priateľmi je viac než len boj. Na vyrovnanie skóre musí Donnie ohroziť svoju budúcnosť a bojovať s Dameom – bojovníkom, ktorý nemá čo stratiť.

Športovú drámu Creed III prinesie na plátna kín CINEMAX v rámci OKTAGON MMA Pánskej jazdy a neskôr aj do ďalších slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.

Upútavka OKTAGON MMA Pánskej jazdy:

Nový trailer filmu:

(ts)

Avatar photo
Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne