9.4 C
Bratislava
utorok, 23. apríla 2024

Vysokoškolskí študenti sa môžu hlásiť do jubilejnej 10. série vedomostnej šou RTVS Čo ja viem

Najčítanejšie

Obľúbená vedomostná súťažná šou Čo ja viem sa na obrazovky RTVS tento rok vráti v jubilejnej desiatej sérii. Diváci ju uvidia netradične na jeseň. Moderátor Marcel Merčiak opäť privíta v horúcich kreslách známe tváre a svoje vedomosti si otestujú aj vysokoškolskí študenti v publiku. Vysokoškoláci, ktorí radi súťažia, chceli by zabojovať o atraktívne ceny a ukázať svoj intelekt pred celým Slovenskom, sa už teraz môžu hlásiť na webe RTVS.

Jubilejnú 10. sériu súťažnej vedomostnej šou Čo ja viem uvedie RTVS na jeseň tohto roka. Poslednú sériu si diváci mohli pozrieť na jar roku 2022. Po dlhšej prestávke sa tak do moderátorského kresla obľúbenej relácie vracia aj Marcel Merčiak. Tím tvorcov na čele s režisérom Tomášom Eibnerom a dramaturgom RTVS Mikulášom Michelčíkom na jesennej sérii pracujú už dnes.

„V 10. sérii nás opäť čaká tornádo vedomostí, šokujúcich informácií a veľa zábavy pre všetkých, ktorí sa prihlásia do publika, ale aj pre tých, ktorí si stiahnu aplikáciu a zmerajú sily s tromi vtipnými osobnosťami v štúdiu plnom študentov,” povedal režisér Tomáš Eibner.

Tvorcovia aktuálne spustili registráciu pre vysokoškolákov, ktorí si môžu priamo počas nakrúcania v štúdiu otestovať svoje vedomosti. Prihlásiť sa môžu vyplnením registračného formulára na webe RTVS.

„Skúsenosť s Čo ja viem vrelo odporúčam všetkým študentom, ktorí váhajú, či majú vyskúšať šťastie priamo v televíznom štúdiu. Určite to nie je ľahké, ale napätie, nervozita, niekedy aj stres predsa patria k súťaženiu. Určite je to pekná výzva, ktorú počas deviatich rokov existencie tejto zábavno-vedomostnej šou drvivá väčšina študentov zvládla. Čo ja viem priamo v štúdiu je iná dimenzia a ak máte možnosť byť pri tom, pokúste sa ju využiť,“ hovorí moderátor Marcel Merčiak.

Okrem súťažiacich z radu známych tvárí slovenského spoločenského života a vysokoškolákov prítomných v publiku si teda opäť budú môcť zasúťažiť aj diváci pri televíznych obrazovkách. Čo ja viem je od začiatku interaktívna súťaž, ktorej sa diváci zúčastňujú prostredníctvom aplikácie, ktorú si môžu stiahnuť zadarmo z App Store či Google play.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne