8.8 C
Bratislava
sobota, 20. apríla 2024

Zariaďte si luxusnú kúpeľňu aj bez potreby veľkého rozpočtu

Najčítanejšie

Mnohí z nás si myslia, že vytvorenie luxusného interiéru je finančne náročné a pre bežného človeka nemožné, čo však nie je pravda. Stačí využiť riešenia, ktoré majú schopnosť navodiť atmosféru luxusu a sú pritom cenovo dostupné.

Platí to aj pre zariadenie kúpeľne, v ktorej si môžete s pomocou niekoľkých trikov vytvoriť luxusnú oázu pokoja bez výrazného zásahu do rodinného rozpočtu.

Základom každého funkčného a krásneho priestoru je správna organizácia a poriadok

Prvým krokom k dosiahnutiu luxusu vo vašej kúpeľni je mať čistý a dobre organizovaný priestor. Upratanie a zorganizovanie vecí, ako sú kozmetika, uteráky a doplnky, môže vytvoriť okamžitý pocit elegancie a luxusu. Stačí si nájsť na pravidelnú organizáciu tohto priestoru čas a k zariadeniu štýlovej luxusnej kúpeľne nebudete mať ďaleko.

Zvoľte si správne farby a osvetlenie

S vytvorením luxusného priestoru v kúpeľni vám môže pomôcť moderné kúpeľňové štúdio. Využiť však môžete aj správne farby a osvetlenie. V niektorých prípadoch dokážu tieto prvky doslova zázraky, a to opäť bez potreby množstva peňazí a času.

Dobré je využiť svetlejšie odtiene, pretože najmä tie dodávajú akémukoľvek priestoru vzdušnosť a elegantný vzhľad. Pomôže aj pridanie dobrého osvetlenia, ideálne mäkkého a teplého, ktoré zaisťuje miestnosti plnohodnotné využitie, funkčnosť, krásu aj bezpečie.

Nezabudnite na drobné dekorácie

Na vytvorenie veľkého dojmu stačí niekedy naozaj málo a v prípade drobných dekorácií to platí dvojnásobne. Ak si teda chcete zariadiť krásny interiér kúpeľne bez veľkých investícií, skúste to s dekoráciami, ktoré pridajú priestoru ten správny šmrnc.

Môžu to byť napríklad zrkadlá, izbové kvety, štýlové sprchové závesy, uteráky a iné podobné dôležité doplnky, ktoré sú vizuálne krásne a pritom plnia svoju funkciu.

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne