5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

Narodeninová oslava v ZOO Bratislava – Nezabudnuteľný zážitok pre vaše deti!

Najčítanejšie

Chcete, aby narodeniny vašich detí boli naozaj jedinečné? Pripravte im nezabudnuteľnú narodeninovú oslavu v zoologickej záhrade! Obklopení krásnou prírodou a fascinujúcimi divokými zvieratami, zažijú deti neopakovateľné dobrodružstvo a množstvo zábavy.

Každá oslava je pripravená na mieru a zahŕňa všetko, čo potrebujete pre dokonalú oslavu: Výzdobu vonkajšieho priestoru a prestieranie. Oslava je situovaná v nádhernom prírodnom prostredí s farebnou a veselou výzdobou, ktorá dotvára slávnostnú atmosféru. V ZOO sa postarajú aj o tanieriky, príbory či poháre, nech si vaše deti môžu vychutnať oslavu v štýle.
Digitálne pozvánky pre detských účastníkov oslavy.
Jazdu safari busom.
Odvezte sa na oslavu originálne, v safari autobusoch, ktoré zvládnu prepraviť všetkých účastníkov pohodlne a rýchlo.

Animátor, hľadanie pokladu, komentované kŕmenie lám. Počas oslavy je pre deti pripravený nielen zábavný ale aj poučný program, ktorý zároveň reflektuje jedinečné prostredie zoologickej záhrady. Malý spomienkový predmet pre detských účastníkov oslavy a darček pre oslávenca.

zdroj: ZOO Bratislava

Viac informácii k narodeninovým oslavám v ZOO Bratislava nájdete aj v e-shope zoologickej záhrady. Rezervujte si termín už dnes a urobte svojim deťom ich narodeniny ozaj výnimočné! Veď oslava narodenín v zoo je slávnostným zážitkom, na ktorý vaše deti budú ešte dlho spomínať!

O ZOO Bratislava: Bratislavská zoologická záhrada je prírodná zoo, krásne a pokojné miesto, obľúbené u rodín s deťmi. Nájdete v nej úžasné žirafy, nosorožce, orangutany, vzácne kopytníky či veľké mačkovité šelmy. Sústreďuje sa na ochranu a starostlivosť o vzácne druhy zvierat a poskytuje návštevníkom jedinečný pohľad na divokú krásu prírody.

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne