15.9 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

Bratislavský futbalový klub Slovan doplnil útočník David Strelec

Najčítanejšie

Nový 22 ročný hráč s číslom 13 na drese prichádza z klubu Reggina 1914, kde strávil na hosťovaní uplynulú jar, je hráčom talianskeho klubu Spezia Calcio, ktorý ho uvoľnil na ročné hosťovanie s opciou na trvalý prestup. David „Strelo“ Strelec je odchovancom Belasých a vracia sa tak domov. „Strelo dostal včera od tribún mega impulz v podobe privítania, ľudia sú pripravení ho milovať, je to len na ňom,“ uviedol fanúšik na sociálnej sieti.

V stredu 9. augusta nastúpil v 75 minúte a dostal sa do gólovej šance v dôležitom zápase s izraelským tímom Maccabi Haifa v 3. predkole Ligy majstrov, ktorého odvetný duel fanúšikov čaká v utorok 15. augusta.

„Som nesmierne rád, že David sa vracia späť do klubu, v ktorom vyrastal a kde vstúpil do veľkého futbalu. Verím, že jeho návrat bude prospešný ako pre nás, tak aj preňho. Na realizácii jeho príchodu sme dlhodobo pracovali, s Davidovými zástupcami sme boli v nepretržitom kontakte, pričom veci sa počas posledných desiatich dní dali do pohybu. Veľmi sa teším, že David bude opäť nosiť belasý dres. So Speziou sme sa dohodli na ročnom hosťovaní s opciou na trvalý prestup za fixných podmienok, ktoré sme si dohodli s klubom i hráčom. Ak všetko pôjde dobre, David sa po tejto sezóne stane na minimálne ďalšie tri roky hráčom Slovana. Je to náš odchovanec, stále je vo veľmi dobrom veku a som presvedčený, že bude prínosom pre mužstvo i klub,“ uviedol pre klubový web generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne