5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

Česko Slovensko má talent prináša svetové talenty už po jedenásty krát

Najčítanejšie

Česko Slovensko má talent (ČSMT) je najúspešnejšia svetová talentová show, ktorá prichádza tento rok už s 11. sériou. Vysiela ju česká TV Prima a slovenská TV JOJ ako najdlhšie vysielanú talentovú súťaž na českých a slovenských televíziách. Na poriadnu dávku talentov sa môžete tešiť nedeľné večery od 3. septembra o 20.15 na Prime/TV JOJ.

Nebude chýbať ostrieľaná a tradičná porota v zložení Jakub Prachař, Marta Jandová, Diana Mórová a Jaro Slávik. Tretíkrát sa po moderátorskom boku Davida Gránskeho objaví Jasmina Alagič Vrbovská. Svoj talent predvedú účastníci zo všetkých kútov sveta.

Po štrnástich castingových dielach vás čaká živé finále, kde už budú rozhodovať iba diváci. Novinkou tohto ročníka je piaty porotca, ktorý bude v každom diele iný – môžete sa tešiť na Mariána Čekovského, Ega, Štefana Kozuba či Vojtu Dyka.

A samozrejme majú pripravených niekoľko prekvapení, ktoré ešte ale neprezradili. Nebude chýbať tradičný zlatý bzučiak, ktorý môže využiť niekto z porotcov vrátane špeciálnych porotcovských hostí. Koho pošlú rovno do finále?

Prvý diel predstaví ako nového porotcu Štefana Kozuba. Nebudú chýbať zvieratá – je lepší papagáj, alebo pes? Po speve je najčastejším predvádzaným talentom – tanec a ten samozrejme nebude chýbať.

Budete žasnúť, čo predvedie španielsky fakír. Čo predvedú dve sestry? K radosti Jara budeme kúzliť už od začiatku. Očarí vás aj akrobatická rodina. Zlatý Pátrovič – ocenenie za sebavedomie – nebude chýbať už v prvom diely.

Kto zvíťazí tentoraz a získa 40 tis. eur – bude to ôsmy Slovák, do tretice Čiech, alebo druhýkrát cudzinec?

Víťazi ČSMT:

2010 – Dae Men (silová akrobacia, ČR)
2011 – Atai Omurzakov (robotický tanec, Kirgizsko)
2012 – Jozef Pavlusík (operný spev, SR)
2013 – Miroslav Sýkora (operný spev, SR)
2015 – Gyöngyi Bodišová (spev, SR)
2016 – ACT 4 Slovakia (krasojazda na bicykli, SR)
2018 – Nikoleta Šurinová (bubnovanie, SR)
2019 – Margaréta Ondrejková (spev, SR)
2021 – Diamonds (tanečná skupina, ČR)
2022 – Nikola Kusendová (spev, SR)

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne