15.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Úspešný dramatický a trilerový seriál Yellowjackets prichádza na SkyShowtime na Slovensku

Najčítanejšie

Prvá séria SHOWTIME seriálu nominovaného na cenu Emmy bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Druhá séria bude k dispozícii 28. októbra.

SkyShowtime oznámila, že prvá séria dramatického trilerového seriálu nominovaného na cenu Emmy®, Yellowjackets, bude mať premiéru na SkyShowtime na Slovensku 14. októbra. Všetky epizódy prvej série budú k dispozícii na pozretie od tohto dátumu.

Druhá séria, produkovaná spoločnosťou SHOWTIME, bude taktiež k dispozícii na SkyShowtime na Slovensku od 28. októbra. Nové epizódy budú k dispozícii každý týždeň.

Prvá séria má výnimočné 100 % hodnotenie na Rotten Tomatoes a získala sedem nominácií na cenu Emmy.

Seriál Yellowjackets vytvorili Ashley Lyle a Bart Nickerson (Narcos). V hlavných rolách účinkujú nominantka na cenu Emmy a držiteľka ceny Critics Choice Award Melanie Lynskey (Castle Rock), nominantka na Oscara a cenu Emmy Juliette Lewis (Camping) a nominantka na cenu Emmy Christina Ricci (Z: The Beginning of Everything) a Tawny Cypress (Unforgettable).

Yellowjackets je eposom o prežití, psychologickým hororom a drámou, a taktiež ságou o tíme mimoriadne talentovaných stredoškolských futbalistiek, ktoré sa stanú (ne)šťastnými preživšími leteckej havárie hlboko v odľahlej severskej divočine. Seriál sleduje nielen ich zostup z komplikovaného, ale prosperujúceho tímu k divokým klanom, ale zároveň sleduje ich životy, ktoré sa po takmer 25 rokoch snažia dať dokopy, čo dokazuje, že minulosť nikdy nie je skutočne minulosťou a to, čo sa začalo v divočine, sa ani zďaleka neskončilo.

V druhej sérii sa objavia stálice: Lauren Ambrose (Six Feet Under, Servant) a Simone Kessell (Obi-Wan Kenobi), spolu s Elijahom Woodom (trilógia The Lord of the Rings) a množstvom hosťujúcich hercov.

V druhej sérii ďalej účinkujú Sophie Nélisse (The Book Thief), Jasmin Savoy Brown (The Leftovers), Sophie Thatcher (Prospect), Samantha Hanratty (Shameless), Courtney Eaton (Mad Max: Fury Road), Liv Hewson (Santa Clarita Diet), Steven Krueger (The Originals), Warren Kole (Shades of Blue) a Kevin Alves (Locke & Key). Medzinárodnú distribúciu Yellowjackets zaisťuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

SkyShowtime je k dispozícii priamo pre spotrebiteľa prostredníctvom aplikácie SkyShowtime v zariadeniach Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 € (bez reklám), so sedemdňovým bezplatným skúšobným obdobím.

Len po časovo obmedzenú dobu si môžu noví zákazníci predplatiť SkyShowtime na jeden mesiac za 1 € alebo na tri mesiace za cenu dvoch mesiacov (11,99 €).

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne