21 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

SkyShowtime zaradila do svojej ponuky nové epizódy seriálu Frasier

Najčítanejšie

Nový desaťdielny seriál, natočený pred živým obecenstvom v štúdiách Paramount Studios v Los Angeles, sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu, kde ho čakajú nové výzvy, nové vzťahy a jeden alebo dva staré sny, ktoré si chce konečne splniť. Frasier je opäť v budove!  Nové epizódy budú na SkyShowtime pribúdať každý piatok.

Okrem Grammera si v novom seriáli zahrajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej školy, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca katedry psychológie na univerzite; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve; a Anders Keith ako Frasierov synovec David.

Frasier je autorským dielom Chrisa Harrisa (How I Met Your Mother) a Joea Cristalliho (Life in Pieces), ktorí sú výkonnými producentmi spolu s Kelsey Grammerom, Tomom Russom a Jordanom McMahonom.

Seriál je distribuovaný spoločnosťou CBS Studios v spolupráci s Grammerovou spoločnosťou Grammnet NH Productions. Prvé dve epizódy nového seriálu režíruje legendárny režisér a televízny tvorca James Burrows, ktorý je známy najmä ako spoluautor, výkonný producent a režisér kritikmi uznávaného seriálu Cheers, ako aj pôvodných seriálov Frasier, Will & Grace a Dear John. Seriál je distribuovaný spoločnosťou Paramount Global Content Distribution.

Tento rok uplynie 30 rokov od prvej televíznej premiéry pôvodného seriálu Frasier, ktorý stále drží rekord v počte získaných cien Emmy za komediálny seriál s 37 víťazstvami a 107 nomináciami. Pôvodný seriál je možné tiež sledovať na SkyShowtime.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne