8.8 C
Bratislava
sobota, 2. marca 2024

V úplne zrekonštruovanej bývalej budove AB Kozmetiky v Rači otvorili nový coworking AB Camp

Najčítanejšie

Neďaleko stanice Bratislava-Vinohrady na Račianskej ulici 155 v Krasňanoch v kompletne zrekonštruovanej budove otvorili začiatkom decembra nové coworkingové centrum Coworking StartUp office AB Camp.

Za projektom je podnikateľ, startupista Roman Minárik. Priestory v novovytvorenom Cowork Campe majú všetky atribúty tvorivého prostredia a technologického zázemia. Dávajú priestor pre každého, kto potrebuje v kľude pracovať mimo domova a mať základňu na sebarealizáciu. „Prines si svoj notebook, všetko ti ukážeme, povieme
a môžeš hneď začať napĺňať svoje sny,“ hovorí Roman Minárik.

„Som rodený Račan a preto by som chcel priniesť hodnotu na miesto, kde mám svoje korene. Taktiež už patrím do skupiny tzv. „silver bullet“ (aktuálne mám 51r.) a prešiel som si súkromným podnikaním, ako aj prácou v korporáte. Cítim potrebu svojim skúsenostiam dať ďalší rozmer – vytvoriť priestor, v ktorom bude komunita rásť a získavať zo vzájomných synergií,“ prezradil pre Račiansky Večerník Roman Minárik z coworkingu AB Camp.

Rýchle internetové pripojenie, možnosť parkovania priamo pred budovou, priama dostupnosť mestskou hromadnou dopravou – zastávka ekologickej električky je takmer priamo pred dverami – to je skvelá pridaná hodnota.

V campe mysleli taktiež na outdoor aktívnych coworkerov, so samostatnou miestnosťou so stojanmi na bicykle. „Kedykoľvek sa rozhodneš, prezuješ si tenisky a môžeš si ísť zabehať do vinohradov, alebo preveriť brzdy na biku na svahoch Malých Karpát. Môžeš využiť aj laundry and dry, taktiež kompletne vybavenú kuchynku s MW, chladničkou, mrazničkou a umývačkou riadu,“ opisuje kreatívny priestor Roman Minárik.

Coworkingový priestor tvorí open office, rokovačka s projektorom a plátnom, lobby cca 300m2, detský kútik, galéria s kreslami na osobné stretnutia, internetové pokrytie, ako aj kompletne vybavená kuchynka, práčka a sušička, vybavenie pre aktívnych bikerov a outdoor nadšencov.

Na relax nechýba ani stolný futbal, či šípky a pohodlné kreslá. Priestor je tak ideálny nielen na formálne, ale i neformálne stretnutia. Priestor pre prezentáciu je v lobby, ale i v rokovacej miestnosti.

Na prácu okrem kreatívneho priestoru slúžia i samostatné boxy v „tichej zóne“ vybavené FHD monitorom, ktoré členovia ocenia na mentálne náročnejšiu prácu, alebo štúdium.

Jeden deň poskytujú na odskúšanie grátis, ďalší vyjde na 10€ počas 08h-20h. Viac informácií získate na office.abcowork@gmail.com alebo Facebooku AB Cowork.

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti, Rača. Pracujem tiež ako dobrovoľník a pomáham Račanom. 👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne