8.6 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

ZOO Bratislava pripravila na jarné prázdniny bohatý program komentovaných kŕmení

Najčítanejšie

Až 42 komentovaných kŕmení pri viac ako 20 druhoch zvierat zažijú návštevníci ZOO Bratislava od 2. do 10. marca. V programe komentovaných kŕmení sú viaceré novinky.

ZOO Bratislava ponúka zaujímavý program komentovaných kŕmení zvierat sprevádzaných skúsenými chovateľmi. Pri prechádzke po zoo sa dozviete množstvo zaujímavých informácií o exotických i domestikovaných živočíchoch. Pozvite svoju rodinu alebo priateľov a spoznajte ich počas jarných prázdnin všetky!

Novinkou sú komentované kŕmenia vtákov, pribudli ary zelené a krkavec čierny. Návštevníci sa viac dozvedia aj o kengurách červených, antilopách oryxoch arabských či sitatungách západných. Počas jarných prázdnin sa budú komentované kŕmenia konať aj pri medveďovi hnedom, žirafách Rotschildovych, zebrách Chapmanovych, surikatách vlnkavých či dikdikoch Kirkovych. Program komentovaných kŕmení nájdete v Kalendári podujatí na webovej stránke ZOO Bratislava. 

Od marca sa menia aj otváracie hodiny ZOO Bratislava. Už v piatok 1. marca bude areál zoo otvorený až do 18.00 h.:

Apríl – september 9.00 h – 19.00 h
Posledný vstup o 18.00 h
November – február 9.00 h – 16.00 h
Posledný vstup o 15.00 h
Marec 9.00 h – 18.00 h
Október 9.00 h – 18.00 h
Posledný vstup o 17.00 h

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne