7.6 C
Bratislava
štvrtok, 18. apríla 2024

Rodinné nedele praskajú vo švíkoch. Tento rok Nové Mesto rozšíri ponuku podujatí aj pre dospelých

Najčítanejšie

Starosta bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka uviedol: „Kultúrne podujatia venované rodinám s deťmi sa pre mnohých obyvateľov stali obľúbenou súčasťou víkendového programu. O rastúcom záujme svedčia aj posledné dve vypredané vystúpenia v hlavnej sále nášho Strediska kultúry na Vajnorskej ulici.

Pri rodinách v našej mestskej časti však nekončíme. Naše Oddelenie kultúry, športu a voľného času tento rok chystá aj podujatia zamerané na dospievajúcich a mladých dospelých divákov a diváčky.

Pôjde napríklad o premietania súčasného dokumentárneho filmu realizované v spolupráci s organizáciou KineDok. Podujatia budú spojené s diskusiami na aktuálne témy.

Po úspešnom minulom roku budú súčasťou kultúrneho programu v našej mestskej časti aj SWAP-y oblečenia. Novinkou je, že podujatie sa zo Strediska kultúry Vajnorská rozšíri aj do nášho Domu kultúry na Kramároch. Prvý SWAP sa uskutoční už 15. a 16. marca.

Staršiu generáciu tento rok istotne potešia stretnutia s umelcami a obľúbené tančiarne. Verím, že podobne ako rodinné nedele aj tieto plánované podujatia si nájdu fanúšikov a fanúšičky. Pre všetkých, ktorí chcú mať pravidelné informácie o tom, aké podujatia naša mestská časť chystá, odporúčam sledovať profil Kultúra a šport v Novom Meste a čítať Hlas Nového Mesta, ktorý každý mesiac nájdete v schránkach,“ uviedol Matúš Čupka.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne