8.2 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

V Lamači vyhral Ivan Korčok, účasť 67%

Najčítanejšie

Starosta bratislavskej mestskej časti Lamač Igor Polakovič informuje: „Včera sa uskutočnilo 1. kolo hlasovania vo voľbách prezidenta SR. V zoznamoch voličov na území našej mestskej časti bolo celkovo zapísaných 6 255 osôb, z ktorých sa na voľbách zúčastnilo 4 227 z nich, čo predstavuje účasť viac ako 67 %.

Lamačanom, ktorí sa v čase volieb zdržiavali mimo adresy trvalého pobytu sme vydali 243 hlasovacích preukazov, naopak v Lamači volilo s hlasovacím preukazom 347 ľudí.

Víťazom sobotňajšieho 1. kola prezidentských volieb na území mestskej časti sa stal Ivan Korčok s podielom viac než 61 % z počtu odovzdaných platných hlasov, na druhom mieste sa umiestnil Peter Pellegrini s podielom 24 % hlasov a na treťom mieste Štefan Harabin s podielom viac než 8 % hlasov.

Voľby prebiehali na území našej mestskej časti v pokojnej atmosfére a zaobišli sa bez akýchkoľvek incidentov, ktoré by narúšali ich priebeh,“ uviedol Igor Polakovič.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne