18.5 C
Bratislava
nedeľa, 16. júna 2024

Do kín sa nasťahovali Domáce príšerky, v novom animovanom filme zabavia celú rodinu

Najčítanejšie

Nevidíme ich, no žijú blízko nás. Elfinovia. Pestrofarebné chlpaté tvory, ktoré v našich domovoch udržiavajú pokoj a harmóniu. Príďte sa s nimi zoznámiť do kín – práve v týchto dňoch premietajú animovaný film Domáce príšerky, v ktorom zohrajú Elfinovia dôležitú úlohu pri záchrane mesta…

Hlavným hrdinom príbehu je svojský Finnick. Tiež patrí medzi Elfinov, no je iný ako všetci ostatní. Namiesto toho, aby robil z domu domov, si z každého, kto sa nasťahuje do jeho príbytku, robí žarty a snaží sa obyvateľov čo najskôr vyhnať.

Situácia sa zmení, keď sa do domu nasťahuje Christine so svojou rodinou a Finnicka odhalí. Nesúrodá dvojica sa bude musieť čoskoro spojiť a spolupracovať, aby spoločne odhalili, kto stojí za záhadnými udalosťami, ktoré za začali diať v ich meste… Nebude pritom núdza o naozaj bizarné pohromy – tešiť sa môžeme napríklad na záplavu popcornu či dokonca na tornádo!

Animovaný film Domáce príšerky uvádzajú kiná v slovenskom znení, v ktorom budete počuť hlasy Ivana Šándora, Natálie Kóšovej, Tomáša Halona, Sone Norisovej, Přemysla Boublíka, Jána Strapca, Dušana Szabóa či Michala Domonkosa, režiséra slovenského znenia. Snímku do kín prinášajú spoločnosti Continental film a FOXX MEDIA GROUP.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne