26.7 C
Bratislava
streda, 19. júna 2024

Česi a Slováci vymysleli nový, jemný a ovocný Jägermeister ORANGE

Najčítanejšie

Novinka roka je tu! Jägermeister ORANGE vás prekvapí výnimočne jemnou chuťou, pričom základnou ingredienciou sú vyzreté bio pomaranče zo slnečnej Sicílie. Jemná a ovocná chuť nového Jägermeister ORANGE je navyše navrhnutá na mieru českým a slovenským spotrebiteľom, ktorí sa podieľali na jeho vývoji. Jednoducho unikátna chuť, ktorú chceš zdieľať.

V Česku a na Slovensku prebehla 22. marca svetová premiéra Jägermeister ORANGE pod názvom Jäger DROP. Novinku tak mnohí ochutnali v rámci 12 release párty s účasťou známych influencerov, DJs a raperov v 12 ikonických kluboch, od Plzne cez Prahu, Brno, Bratislavu, Banskú Bystricu až po Prešov. Za jednu noc ochutnalo Jägermeister ORANGE vyše 8 000 ľudí. Taký drop u nás nemá obdobu.

S rešpektom k prírode od farmy po fľašu

Nemôžete sa už dočkať, kedy Čechmi a Slovákmi vyladený Jägermeister ORANGE ochutnáte? Novinka je dostupná najskôr v baroch a kluboch a od mája aj v bežných obchodoch, a to vo fľašiach z recyklovaného skla s etiketami z recyklovaného papiera.

Skrátka vyrobené s rešpektom k prírode, čo platí aj pre použité bio pomaranče zo Sicílie s pôvodom dohľadateľným od farmy až po fľašu. Nový Jägermeister ORANGE si s partiou užijete najlepšie ako ľadovo namrazený panák na −18° Celzia. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Objem: 0,7 l a 1 l
Obsah alkoholu: 33 %

zdroj: Jägermeister

(ts)

Reťazce.sk
Reťazce.sk
Reťazce.sk písali predovšetkým o maloobchode v Bratislave, sústredili sa na centrum Bratislavy a väčšinou na gastroscénu. Zaujímali sa predovšetkým o inovatívne nezávislé projekty. Projekt v rôznych podobách fungoval od roku 2009. Autorom a zodpovednou osobou za obsah bol Radoslav Augustín. V histórii na projekte spolupracovali i Lukáš Kočišek a Ivan Krasko. Redakcia Mediahub.sk od novembra 2018 na obsahu projektu pokračuje. Doménu Reťazce.sk sme získali od spoločnosti VisuArt, s.r.o. a stala sa súčasťou nášho projektu. Portál Reťazce.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne