21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Reťazec Lidl plánuje otvoriť novú predajňu v Rači v druhej polovici roka, aktuálne hľadá predavačov

Najčítanejšie

Už v marci 2023 Bratislavský Večerník priniesol informáciu o chystanej výstavbe novej predajne reťazca Lidl na Púchovskej ulici v Rači. Aktuálne reťazec hľadá na stránke Profesie nových zamestnancov na pozície predavačov do novej predajne v mestskej časti Rača.

Nová predajňa Lidl sa bude nachádzať na Púchovskej ulici 16 v areáli bývalého Technomarketu, neďaleko predajne reťazca Kaufland, ktorý sa nachádza na Púchovskej 8. Oba reťazce patria do nemeckej skupiny Schwarz.

„Novú predajňu potravín v Bratislave na Púchovskej ulici otvoríme v druhej polovici tohto roka. Konkrétny termín závisí od viacerých faktorov. V predajni ponúkneme náš najvyšší aktuálny technologický štandard,“ potvrdil pre Bratislavský Večerník Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie spoločnosti Lidl Slovenská republika.

Celková predajná plocha plánovanej novej prevádzky by mala predstavovať viac ako 1400 m2. Otvorením novej predajne v Rači spoločnosť Lidl vytvorí 25 – 30 nových pracovným miest.

Reťazec Lidl pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2004, aktuálne má už 164 predajní, ktoré zásobujú vlastné logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi, v súčasnosti zamestnáva takmer 7 tisíc pracovníkov v oblasti predaja, nákupu, administratívy, logistiky, centrálnych služieb a expanzie.

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne