16.6 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Ako Milan Perný prepil harmoniku. Premiéra nového videoklipu „Na centrálnom trhovisku“ od skupiny Hergottovci

Najčítanejšie

„S našim kamarátom Miškom Feikom sme už toho stihli natočiť viac (Keď šoféri naštartujú, Kominíček, Prečo si neprišiel, Okolo Súče). Tentokrát sme sa vybrali do Senca na rušnú chovateľskú burzu, aby sme zachytili jej atmosféru v piesni od legendárnej skupiny Lojzo Na Centrálnom trhovisku,“ uviedli členovia populárnej skupiny Hergottovci.

Chýbať nemohol ani znalec hydiny Stanko Klamo (na obr. so slepičkou kropěnatou) a hercami sa stali aj krásne predajkyne zo stánkov, ale i náhodní okoloidúci a kupujúci. Hergottovci odišli napokon nielen s klobáskami a bôčikom, ale i veselými zážitkami a dobrou náladou. Vychutnajte si ju aj vy v ich novom filmárskom počine.

„Bolo mi veľkým potešením byť pri natáčaní. Najviac ma bavilo to, že to bolo úplne spontánne. Žiadne siahodlhé scenáre, umenie prítomného okamihu. A zároveň treba povedať, že ste nielen perfektní hudobníci, ale aj herci,“ uviedol na kapelu Michal Feik, ktorý okrem režírovania video klipov je aj račianskym poslancom.

Hudba: autor neznámy
Text: Marián Kochanský, kapela Lojzo
Hrajú: Milan Perný, Ján Hergott, Stanislav Klamo
Aranžmá a mix: DJ Marián Besiky Jáchym
Kamera a strih: Michal Feik
Vokály: Michaela Hergottová

(fb, red)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne