21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Verejná obchodná súťaž o nájom predajných stánkov počas Hlavného vianočného trhu 2024 bola predĺžená až do 22. mája! Prihláste sa a buďte súčasťou Bratislavských Vianoc!

Najčítanejšie

„Najväčšou novinkou tohto ročníka je predĺžené otvorenie trhov až do Troch kráľov, do 6. januára. Vyhoveli sme tak prosbám návštevníkov, návštevníčok, nájomcov a nájomkýň. V predvianočnom období bude trh otvorený od 21. 11. do 23. 12. 2024 (vrátane). V povianočnom období od 27. 12. 2024 do 6. 1. 2025. Účasť na povianočnom období bude nepovinná, zároveň cena nájmu bude znížená o 40 % z riadnej ceny nájmu. Napriek neustále rastúcim cenám tovarov, služieb a energií ostali ceny nájmov na rovnakej úrovni ako minulý rok. Cena sa navýšila iba vzhľadom na vyšší počet dní, počas ktorých bude Hlavný vianočný trh otvorený,“ uviedlo Bratislavské kultúrne a informačné stredisko, ktoré Bratislavské Vianoce organizuje a dodalo:

„Jednou z našich priorít na tento rok je dôraz na ekologickú stránku trhu. Preto sme medzi kritériá na hodnotenie súťažných návrhov pridali ako novinku Enviromentálny aspekt zapojeného subjektu. Zároveň nájomcovia s predajom jedál na priamu konzumáciu budú mať povinnosť využívať na odvoz reštauračného odpadu systém zabezpečený prenajímateľom“.

Prihlásiť sa môžete > TU 

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne