17.5 C
Bratislava
nedeľa, 16. júna 2024

Račianske vinobranie sa uskutoční počas víkendu 13 až 15. septembra. Poznáme meno prvého interpreta ktorý vystúpi

Najčítanejšie

Na tohtoročnom Račianskom vinobraní vystúpi v piatok 13. septembra v amfiteátri v Knížkovej doline slovenský raper známy pod pseudonymom Luca Brassi10x.

Mestská časť zverejnila 23. mája objednávku na sumu 3200 eur pre spol. DINARA Co. Postupne vás budeme informovať aj o ďalších umelcoch, ktorých mestská časť postupne objedná.

(správu budeme aktualizovať)

„Luka Mašulovič, známy najmä pod svojim umeleckým menom Luca Brassi10x. Svoju hudobnú kariéru odštartoval v Januári 2020 featom na tracku LV vačky od Tisciho. Pár mesiacov neskôr Luca vydáva aj svoj prvý vlastný singel Deep Narco Shit. Za svoju kariéru stihol Brassi spolupracovať s ľuďmi ako Yzomandias, NikTendo, Calin a mnoho a ďalších,“ uvádza o umelcovi portál vibefest.sk.

Viac článkov o mestskej časti Rača nájdete na Račianskom Večerníku. 

Luca Brassi10x:

Pripomeňte si minuloročné Račianske vinobranie:

Spomienka na Račianske vinobranie

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

Aktuálne