21.5 C
Bratislava
streda, 26. júna 2024

SkyShowtime odhaľuje pôsobivú ponuku na rok 2024 a neskôr

Najčítanejšie

Platforma ponúkne nové exkluzívne seriály, ako napríklad Landman od Taylora Sheridana a Christiana Wallacea, v hlavných úlohách s Billym Bobom Thorntonom a Demi Moore alebo The Day of the Jackal s Eddiem Redmayneom a Lashanou Lynch.

Medzi úspešné seriály, ktoré sa vracajú s novými sériami, patria Frasier (2. séria), Poker Face (2. séria), Lioness (2. séria), Tulsa King (2. séria) a Yellowstone (séria 5B)
SkyShowtime tiež posilní svoju pôsobivú ponuku kasových trhákov o tituly Bob Marley: One Love, Protivné baby, Vtáci sťahováci a snímku nominovanú na Oscara za najlepší film Zimné prázdniny.

SkyShowtime dnes oznámila svoju ponuku nových a exkluzívnych titulov, ktoré budú mať premiéru v roku 2024 a neskôr

SkyShowtime, exkluzívny domov najlepších seriálov od spoločností Paramount, NBCUniversal a Sky Studios, potvrdila celý rad hviezdnych titulov, ktoré budú pre predplatiteľov dostupné neskôr v tomto roku.

SkyShowtime tiež rozšírila svoju ponuku v oblasti dokumentárnych filmov o SkyShowtime Original titul Schmeichel. Futbalový velikán – Dán Peter Schmeichel získal najviac ocenení v histórii Premier League a je jedným z najlepších brankárov všetkých čias.

Bol súčasťou pozoruhodného dánskeho outsiderského tímu, ktorý v roku 1992 vyhral EURO, a potom sa stal oporou Manchestru United v jeho najúspešnejšej ére pod vedením Sira Alexa Fergusona. Dokument Schmeichel je neuveriteľným rodinným príbehom o úspechu, zlyhaní a vykúpení, ktorý sleduje vzostupy a pády jeho úžasnej 22-ročnej kariéry.

Klitschko: More Than a Fight v réžii uznávaného filmára Kevina Macdonalda predstaví predplatiteľom SkyShowtime exkluzívny príbeh bývalého majstra sveta v boxe v ťažkej váhe Vitalija Klička a jeho brata Wladimira, ktorí spolu dominovali tomuto športu viac ako desaťročie. Tento celovečerný dokument mapuje Vitaliho cestu z ringu do politickej funkcie, v ktorej vedie obranu hlavného mesta.

Medzi ďalšie pripravované exkluzívne seriály patrí The Day of the Jackal, 10-dielna adaptácia podľa zásadného románu Fredericka Forsytha a oceňovaného filmu z roku 1973 od Universal Pictures. V tomto modernom spracovaní kultového trileru sa predstavia držiteľ Oscara a cien Tony a BAFTA Eddie Redmayne ako Šakal, neprekonateľný a takmer nepolapiteľný vrah, a Lashana Lynch ako Bianca, neústupná agentka MI6, ktorá ho neúnavne prenasleduje po celom svete.

Úrsula Corberó, hviezda celosvetového hitu La Casa De Papel (Money Heist), hrá v seriáli Nuriu, najdôležitejšiu osobu v Šakalovom osobnom živote, ktorá vôbec netuší, kým Šakal v skutočnosti je.

SkyShowtime tiež potvrdila, že do portfólia titulov od scenáristu Taylora Sheridana, nominant na Oscara, pridáva ďalší seriál s názvom Landman. Moderný príbeh o hľadaní šťastia vo svete ropných plošín s držiteľom Oscara Billym Bobom Thorntonom a nominantkou na Zlatý glóbus Demi Moore bude k dispozícii exkluzívne na platforme neskôr v tomto roku.

Okrem toho SkyShowtime oznámila uvedenie seriálu The Donovans, 10-dielnej drámy voľne založenej na populárnom seriáli Ray Donovan, ktorý napísal tvorca seriálu Top Boy Ronan Bennett. Réžie a výkonnej produkcie sa ujal Guy Ritchie.

SkyShowtime ako streamovacia služba vytvorená špeciálne pre Európu naďalej rozširuje svoje portfólio pôvodných titulov pre miestne publikum. Okrem dokumentu Schmeichel dnes SkyShowtime oznámila ďalšie pôvodné SkyShowtime tituly, ako napríklad španielske seriály Las Pelotaris 1926 a Mamen Mayo.

Streamovacia služba tiež nedávno oznámila herecké obsadenie poľského SkyShowtime Original seriálu Śleboda, ktorý sa začal nakrúcať v apríli. Ide o prvú lokálnu SkyShowtime Original produkciu vytvorenú pre poľských divákov.

Pridanie týchto titulov nadväzuje na úspech existujúcich pôvodných seriálov uvedených na platforme od jej spustenia v roku 2023 vrátane Bosé, Codename: Annika, Fleeting Lies (Mentiras Pasajeras), Los Enviados (The Envoys), Poker Face, The Curse, The Invisible Ladies (Las Invisibles), The Winner (Víťaz), Veronika alebo Warszawianka.

Predplatitelia SkyShowtime sa tiež môžu tešiť na silnú zostavu vracajúcich sa obľúbených titulov, ktoré budú k dispozícii exkluzívne na platforme, ako napríklad Frasier (2. séria), Funny Woman (2. séria), Poker Face (2. séria), Tulsa King (2. séria), Lioness (2. séria) a hit Taylora Sheridana Yellowstone (séria 5B).

SkyShowtime tiež posilní svoju pôsobivú ponuku kasových trhákov hviezdnym výberom filmov, ktoré mali premiéru v kinách: Bob Marley: One Love, Protivné baby, Vtáci sťahováci a snímka nominovaná na Oscara za najlepší film Zimné prázdniny.

Presné dátumy premiér všetkých titulov budú oznámené neskôr.

Monty Sarhan, generálny riaditeľ SkyShowtime, uviedol: „SkyShowtime je nadšená, že sa môže podeliť o silnú ponuku nových pôvodných titulov, exkluzívnych seriálov a filmových trhákov, ktoré sa na platforme objavia v roku 2024 a neskôr. Našim predplatiteľom aj naďalej predstavujeme to najlepšie z Hollywoodu v podobe hviezdnych titulov, ako napríklad Landman a The Day of the Jackal, ktoré sú už na ceste, spolu s novými sériami obľúbených seriálov, ako sú napríklad Yellowstone (séria 5B) a Frasier. Sme tiež hrdí, že môžeme oznámiť uvedenie nových pôvodných seriálov SkyShowtime Las Pelotaris 1926, Mamen Mayo a dokumentu Schmeichel, čím posilňujeme náš záväzok poskytovať našim predplatiteľom v celej Európe prémiový výber miestnej aj medzinárodnej zábavy.“

Kai Finke, Chief Content Officer SkyShowtime, povedal: „Ponuka SkyShowtime pre našich predplatiteľov je lákavejšia ako kedykoľvek predtým a budúci rok bude ešte rozsiahlejšia a lepšia. Obzvlášť sa tešíme na prvú miestnu produkciu SkyShowtime Original seriálu Śleboda pre poľské publikum, ktorého hviezdne herecké obsadenie sme oznámili len nedávno. Od vracajúcich sa hitov ako Lioness (2. séria), Tulsa King (2. séria) a Poker Face (2. séria) po oscarové tituly ako Zimné prázdniny alebo chystaný dokument Klitschko: More Than a Fight, každý si tu nájde niečo pre seba.“

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, smart televízoroch Samsung, u vybraných distribučných partnerov na svojich trhoch a prostredníctvom webovej stránky  www.skyshowtime.com.

K novo oznámeným SkyShowtime Original titulom patrí aj dokument o športovej legende Schmeichelovi:

Schmeichel
Dátum uvedenia: bude oznámený
Peter Schmeichel je futbalový velikán – možno ten najlepší brankár všetkých čias. Počas svojej 22-ročnej profesionálnej kariéry získal Schmeichel najviac ocenení v histórii Premier League. Tento futbalový hrdina bol členom dánskeho outsiderského tímu, ktorý v roku 1992 napriek všetkým predpokladom vyhral EURO, a taktiež kapitánom Manchestru United, ktorý vo finále Ligy majstrov v roku 1999 dosiahol slávny hetrik. Dokumentárny film Schmeichel je neuveriteľný rodinný príbeh o úspechu, zlyhaní a vykúpení od oceňovaného filmára a strihača Owena Daviesa, ktorý má na konte napríklad celovečerné dokumentárne filmy The Three Kings, Drive to Survive a Fallen Idol.

Bob Marley: One Love
Dátum uvedenia: 6. august
Pripomeňte si život a hudbu legendy, ktorá inšpirovala generácie svojím posolstvom lásky, mieru a jednoty. V tomto pôsobivom a povznášajúcom filme spoznáte neuveriteľný príbeh Boba Marleyho, ktorý bol plný nepriazne osudu, a vydáte sa na cestu za hranice jeho revolučnej hudby, ktorá zmenila svet. Vo filme Bob Marley: One Love sa predstavia Kingsley Ben-Adir, Lashana Lynch a James Norton.

Frasier (2. séria)
Dátum uvedenia: bude oznámený
Druhá séria seriálu Frasier sa bude opäť nakrúcať pred živým publikom v Paramount Studios v Los Angeles. Seriál sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu, kde ho čakajú nové výzvy, nové vzťahy a jeden alebo dva staré sny, ktoré si chce konečne splniť. Okrem Grammera si v novom seriáli zahrajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Alan, Frasierov starý kamarát z vysokej školy, ktorý sa stal univerzitným profesorom; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca katedry psychológie na univerzite; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve; a Anders Keith ako Frasierov synovec David.

Funny Woman (2. séria)
Dátum uvedenia: rok 2024
V druhej sérii Funny Woman sa Sophie dostáva na vrchol. Je obľúbenou televíznou komičkou, má okolo seba dobrých priateľov a jej románik s Dennisom sa vyvíja veľmi sľubne. Problémy sú však hneď za rohom: Dennisov rozvod bude trvať tri roky. Sophiin nový sitkom je prepadák, a navyše odhalí zničujúce rodinné tajomstvo. Sophie unikne z tohto zmätku tým, že prijme hlavnú úlohu vo filme po boku očarujúceho francúzskeho lámača ženských sŕdc. Z filmu je hit a Sophiina nová americká agentka jej ponúkne nový začiatok v Hollywoode… V druhej sérii sa vracia Gemma Arterton (The King’s Man, Summerland) ako charizmatická komička Sophie Straw spolu so Stevom Zissisom (The Changeling, Togetherness), Marcusom Rutherfordom (The Wheel of Time, Obey), Timom Keyom (The Witchfinder, This Time with Alan Partridge), Gemmou Whelan (Game of Thrones, The Tower) a Roisin Conaty (GameFace, Man Down).

Klitschko: More Than a Fight
Dátum uvedenia: rok 2024
Klitschko: More Than a Fight v réžii uznávaného filmára Kevina Macdonalda prinesie divákom exkluzívny príbeh bývalého majstra sveta v boxe v ťažkej váhe Vitalija Klička a jeho brata Wladimira, ktorí spolu dominovali tomuto športu viac než desaťročie. Tento celovečerný dokumentárny film mapuje Vitaliho cestu, ktorý je v súčasnosti najdlhšie slúžiacim starostom Kyjeva, z ringu do politickej funkcie, v ktorej nakoniec vedie obranu hlavného mesta, keď naň vo februári 2022 zaútočili ruské sily.

Landman
Dátum uvedenia: rok 2024
Seriál Landman je moderný príbeh o hľadaní šťastia vo svete ropných plošín a odohráva sa v povestných prosperujúcich mestách západného Texasu. Seriál, ktorý spolu vytvorili Taylor Sheridan a Christian Wallace, je založený na pozoruhodnom 11-dielnom podcaste Boomtown a je príbehom o rôznych vrstvách a drsných a divokých miliardároch, ktorí podnecujú obrovský rozmach pretvárajúci našu klímu, našu ekonomiku a našu geopolitiku. V seriáli hrajú Billy Bob Thornton (Sling Blade, A Simple Plan, The Man Who Wasn’t There), Demi Moore (Ghost, A Few Good Men, GI Jane), Jon Hamm (Mad Men), Ali Larter (The Last Victim), Michelle Randolph (1923), Jacob Lofland (Joker 2), Kayla Wallace (When Calls the Heart), James Jordan (Yellowstone), Mark Collie (Nashville) a Paulina Chávez (Expanding Universe of Ashley Garcia).

Mamen Mayo
Dátum uvedenia: bude oznámený
SkyShowtime Original seriál Mamen Mayo je mockumentárny seriál, ktorý kombinuje temnú komédiu s rodinnou “drámou”. Každá epizóda bude sledovať sprostredkovateľku dedičstva Mamena Maya a jej právnickú firmu Mediaciones Mayo, ktorá sa pokúša vyriešiť konflikty záujmov v rodinách zapletených do dedičských sporov.

Las Pelotaris 1926
Dátum uvedenia: 5. júl
SkyShowtime Original seriál Las Pelotaris 1926 od Marca Cistarého (Vis a Vis, El barco, La víctima número 8) sleduje Chelo, Idoiu a Itzi, tri hráčky pelota vasca, ktoré sa v 20. rokoch 20. storočia snažia plniť si svoje sny. Tieto úspešné profesionálne športovkyne budú čeliť dôsledkom porušovania pravidiel vo svete, kde ambície a sloboda nie sú pre ženy možnosťou. Popri mexickej herečke Zurii Vega a španielskych herečkách Claudii Salas a Maríi de Nati sa v hlavných úlohách seriálu predstavia David Chocarro a Marco de la O, Vicente Tamayo, Héctor Kotsifakis a Antonio Gaona. Medzi ďalšie herecké obsadenie patria kolumbijská herečka Viviana Serna, španielske herečky Alex Onieva, Krista Aroca a Eva Rubio, španielski herci Jesús Castejón a Peter Vives a mexický herecký veterán Eligio Menéndez.

Lioness (2. séria)
Dátum uvedenia: bude oznámený
Seriál Lioness od Taylora Sheridana, nominovaného na Oscara®, vychádza zo skutočného programu a sleduje Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), drsnú, ale vášnivú mladú mariňáčku, ktorá bola naverbovaná do tímu Lioness, aby pomohla zničiť teroristickú organizáciu priamo zvnútra. Zoe Saldaña si zahrá postavu Joe, šéfky stanice programu Lioness, ktorá má za úlohu trénovať, riadiť a viesť svoje tajné agentky.

Protivné baby
Dátum uvedenia: 28. august
Komediálna myseľ Tiny Fey prichádza s novou verziou modernej klasiky s názvom Protivné baby, úspešnou divadelnou hudobnou komédiou na základe rovnomenného broadwayského muzikálu, ktorý bol nominovaný na cenu Tony. Elitná skupina populárnych dievčat prezývaných Plastics privíta na vrchole sociálneho potravinového reťazca novú študentku Cady Heron. Vládne im zákerná včelia kráľovná Regina George a jej prisluhovačky Gretchen a Karen. Keď však Cady urobí zásadnú chybu a zamiluje sa do Regininho bývalého priateľa Aarona Samuelsa, Regina ju má na muške. Cady sa s pomocou svojich nepopulárnych priateľov Janis a Damiana rozhodne zlikvidovať vrcholového predátora skupiny. Musí sa však naučiť, ako zostať vernou sama sebe aj v tej najdrsnejšej džungli zo všetkých: na strednej škole.

Vtáci sťahováci
Dátum uvedenia: bude oznámený
Vtáci sťahováci je nová pôvodná akčná komédia od štúdia Illumination. Rodina Mallardovcov nie je úplne v poriadku. Zatiaľ čo otec Mack je spokojný s tým, že jeho rodina bude navždy v bezpečí pádlovať na rybníku v Novom Anglicku, mama Pam je unavená z jednotvárneho života a želá si, aby jej dospievajúci syn Dax a dcéra Gwen spoznali celý šíry svet. Po tom, čo na ich rybníku pristane rodinka sťahovavých kačíc s napínavými príbehmi z ďalekých krajín, Pam presvedčí Macka, aby sa vydali na rodinný výlet cez New York na tropickú Jamajku. Keď sa Mallardovci vydajú na zimu na juh, ich dobre pripravené plány sa rýchlo zvrtnú. Tieto zážitky ich inšpirujú k tomu, aby si rozšírili obzory, otvorili sa novým priateľstvám a získali viac, ako si kedy mysleli, pričom sa o sebe navzájom naučia viac, ako si kedy predstavovali.

Poker Face (2. séria)
Dátum uvedenia: bude oznámený
V SkyShowtime Original seriáli Poker Face účinkuje na cenu Emmy® nominovaná Natasha Lyonne ako Charlie, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť.

The Day of the Jackal
Dátum uvedenia: bude oznámený
V tomto modernom spracovaní kultového trileru sa predstavia držiteľ Oscara a cien Tony a BAFTA Eddie Redmayne (pripravovaný broadwayský CABARET Revival, The Good Nurse, The Theory of Everything) ako Šakal, neprekonateľný a takmer nepolapiteľný osamelý zabijak, a Lashana Lynch (Bob Marley: One Love, The Woman King, No Time To Die) ako Bianca, neústupná agentka MI6, ktorá ho neúnavne prenasleduje po celom svete. Úrsula Corberó, hviezda celosvetového seriálu La Casa De Papel (Money Heist), hrá v seriáli postavu Nurie, najdôležitejšiu osobu v Šakalovom osobnom živote, ktorá vôbec netuší, kým Šakal v skutočnosti je. Medzi ďalšie hviezdne obsadenie patria Charles Dance (Game of Thrones, The King’s Man) ako Timothy Winthrop, Richard Dormer (Blue Lights, Fortitude, Game of Thrones) ako Norman, Chukwudi Iwuji (Guardians of the Galaxy Vol.3, The Split) ako Osita Halcrow, Lia Williams (The Capture, The Crown) ako Isabel Kirby, Khalid Abdalla (The Crown, The Kite Runner) ako Ulle Dag Charles, Eleanor Matsuura (The Walking Dead, I Used To Be Famous) ako Zina Jansone, Jonjo O’Neill (Andor, Bad Sisters) ako Edward Carver a Sule Rimi (Classified, Andor) ako Paul Pullman.

10-dielna adaptácia vychádza zo zásadného románu Fredericka Forsytha a následného oceňovaného filmu z roku 1973 od Universal Pictures.

The Donovans
Dátum uvedenia: bude oznámený
S najmocnejšími klientmi v Európe prichádzajú do rodiny Donovanovcov ohrozenia rodinného bohatstva a reputácie, zvláštne spojenectvá a zrada na každom rohu. Hoci dnes rodina patrí medzi najelitnejších londýnskych sprostredkovateľov, vzhľadom na povahu ich podnikania nemožno zaručiť, čo ich čaká zajtra.

Zimné prázdniny
Dátum uvedenia: bude oznámený
Silný príbeh o nepravdepodobnom pute, ktoré sa vytvorí medzi rebelujúcim študentom, neobľúbeným profesorom a šéfkou školskej jedálne, ktorí ako jediní zostanú v škole počas vianočných prázdnin a navzájom si pomáhajú pochopiť, že nie sú viazaní svojou minulosťou. V tomto dojemnom filme si zahrali držiteľ Zlatého glóbusu ® Paul Giamatti, držiteľka Oscara® Da’Vine Joy Randolph a nováčik Dominic Sessa.

Śleboda
Dátum uvedenia: bude oznámený
Śleboda je prvý miestny seriál SkyShowtime Original vytvorený pre poľské publikum. SkyShowtime Original seriál vychádza z prvej časti kritikou oceňovanej série krimi románov Małgorzaty Fugiel-Kuźmińskej a Michala Kuźmińského. Producentkou seriálu je Magdalena Szwedkowicz (Forgotten Love) a režisérom Michał Gazda (The Pack, Forgotten Love).
Tulsa King (2. séria)
Dátum uvedenia: rok 2024
Seriál Tulsa King od Taylora Sheridana, nominovaného na Oscara®, sleduje newyorského mafiánskeho šéfa Dwighta Generála Manfrediho tesne po tom, čo bol po 25 rokoch prepustený z väzenia a neslávne vyhnaný svojím šéfom, aby založil obchod v Tulse v štáte Oklahoma. Dwight si uvedomuje, že jeho mafiánska rodina nemusí chcieť pre neho iba to najlepšie. Pomaly buduje partiu zo skupiny pochybných postáv, aby mu pomohla založiť nové zločinecké impérium na mieste, ktoré by pre neho mohlo byť inou planétou. Pôvodné hviezdy prvej série Annabella Sciorra a Tatiana Zappardino sa v tej druhej vracajú ako stálice seriálu. Súčasťou skvelého hereckého obsadenia sú Andrea Savage, Martin Starr, Max Casella, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, Garrett Hedlund a Dana Delany.

Yellowstone (séria 5B)
Dátum uvedenia: November 2024
Yellowstone sleduje rodinu Duttonovcov, ktorá ovláda najväčší ranč s dobytkom v Spojených štátoch. Uprostred meniacich sa spojenectiev, nevyriešených vrážd, otvorených rán a ťažko nadobudnutého rešpektu je ranč v neustálom konflikte s tými, s ktorými susedí – rozrastajúcim sa mestom, indiánskou rezerváciou a krutým obchodným súperením. Seriál Yellowstone spoločne vytvorili na Oscara® nominovaný scenárista Taylor Sheridan (Wind River, Hell or High Water a Sicario) a John Linson.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne