5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

Internetová televízia SME má prvýkrát nový web

Najčítanejšie

mini_banner_SMESkupina SME.sk kompletne redizajnovala web tv.sme.sk, hlavnú platformu na prehrávanie videí internetovej televízie SME.

Webová stránka internetovej televízie SME sa prvýkrát od vzniku výraznejšie mení. Nový dizajn webu najsledovanejšej slovenskej internetovej televízie len dopĺňa dôležitejšie zmeny v pozadí.

Diváci si videá na Sme.sk spájajú predovšetkým s ich tvorcami, protagonistami a reláciami. Preto sa samostatné stránky relácií stali dôležitejšími. Každá z relácií má prispôsobenú podstránku a v jednotlivých epizódach relácií pribudla možnosť odoberať e-mailové avízo s novými časťami. Systematickejšie sa tiež pracuje s fanúšikovskými stránkami na Facebooku a odporúčaniami na ďalšie videá.

Po redizajne budú videá na TV SME krajšie a ostrejšie. Ak to kvalita videa umožňuje, bude sa dať jednoduchým prepnutím prehrávať vo vyššej kvalite.

repre foto SME.tv
repre foto: TV SME

S novým tv.sme.sk na web prichádza aj rozhranie z aplikácií TV SME pre Samsung a Antik Box (viac o nich na http://tv.sme.sk/aplikacia). Aplikácia je teraz aj na stránke http://www.sme.sk/player/. Jednoducho umožňuje prehrávať videá TV SME napríklad po prepojení počítača s obrazovkou televízora cez HDMI kábel, na televízore s prehliadačom internetu, alebo len ako alternatívu webu tv.sme.sk. Môžete si pustiť napríklad všetky epizódy sitcomu SME v háji za sebou, spustiť prúd Najnovších alebo Najsledovanejších videí, všetky spravodajské či zábavné videá za sebou. K  dispozícii je aj Vysielanie TV SME, v ktorom za sebou plynie výber aktuálnych najlepších videí.

Samozrejme, nový web je bez problémov použiteľný na iPadoch.

Televízia SME má od januára tohto roku niekoľko noviniek. Najväčšou zmenou v pozadí je nový šéfdramaturg Samo Trnka, zároveň jedna z najvýraznejších tvárí. Pribudla nová denná relácia TV tip na dnes, v ktorom Jaro Kurpel upozorňuje na to dobré a zlé v ponuke slovenských a českých televízií. TV SME posilnilo aj videá pre ženy seriálom Torty pre začiatočníkov, ktorý prezentuje postupy, rady a tipy na prípravu populárnych poťahovaných tort.

Veľkým obsahovým posilnením TV SME budú filmy, o detailoch novinky budeme informovať neskôr.

Najprehrávanejšie videá v histórii TV SME / Počet prehratí

1. Unikol záznam zo zákulisia prezidentovho príhovoru    / 289 466

2. Ďakujeme, smradi!  / 268 066

3. Krásna Hôrka je v plameňoch   / 265 493

4. Hlas na nahrávke: Peniaze som zohnal vlastnou hlavou  / 255 393

5. Streľba v Bratislave   / 247 893

6. Nešťastie na Pohode – pád stanu   / 209 884

7. Trnka to natrel pravici osobne  / 160 954

8. Tomáš Hudák uvádza: Nová hiphopová hymna pre národ  / 155 861

9. Rodina zavraždených vraha poznala  / 143 906

10. Sulík sa nevedel prestať smiať Belousovovej sťažnosti na Matoviča  / 134 813

 

Najpopulárnejšie videá v roku 2012 /  Počet prehratí

1. Krásna Hôrka je v plameňoch  / 264 030

2. Poslanec Kolesík klamal, že nerozdával lístočky  /  90 388

3. Riaditeľ SOZA: Heľpa nie je váš problém  /  83 524

4. Vy ste analfabet? Spýtal sa prezident novinárky  / 79 356

5. Národ sa lúči so Slotom: V čom nám bude chýbať?  /  75 867

Informácie o možnostiach inzercie:

Videoreklama na TV SME

Sponzorované videá na TV SME

Výroba komerčného videa

 

Informácie o televíznych aplikáciách:

Televízne aplikácie TV SME

TV SME Player

 

TV SME (tv.sme.sk) je televízne štúdio fungujúce popri najväčšom spravodajskom webe na Slovensku Sme.sk od roku 2007. Produkuje spravodajstvo, zábavné relácie (Ako prežiť s Grausom, Trnkova Nová vlastiveda) a life-stylové relácie (auto-recenzie Chválov test či seriál Fotili sme…) a ďalšie. V kategórii Televízia a rádiá oficiálneho auditu návštevnosti slovenského internetu AIM Monitor je stránka tv.sme.sk najnavštevovanejšou internetovou televíziou na trhu, hneď po weboch najväčších komerčných televízií.

 Petit Press, a.s.

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne