14.5 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

Hravo a zdravo – recept na Polievku zo žltého poleného hrachu

Najčítanejšie

Berkana-Hravo a zdravo-Polievka zo žltého poleného hrachu_banner_na_titulkuZdravé stravovanie veľa z nás stále považuje za nie veľmi chutné. Opak je však pravdou! Že neviete, ako na to? Nechajte sa inšpirovať receptami na www.hravozdravo.sk. Táto stránka vás naučí variť hravo, zdravo a chutne, využívať aj menej známe suroviny ako tahini, cícer či kuskus. Navyše, v internetovom obchode spoločnosti Bio Berkana www.berkana.sk nájdete všetky ingrediencie z receptov, ktoré uspokoja aj náročnejších spotrebiteľov. Zdravé suroviny, výrobky pre makrobiotický, vegetariánsky, diabetický či bezlepkový jedálny lístok, biopotraviny a mnoho iného si veľmi jednoduchým spôsobom zakúpite nawww.berkana.sk. Vrhnite sa na recepty s www.hravozdravo.sk, ktoré zmenia váš jedálniček a pohľad na zdravé stravovanie.


Polievka zo žltého poleného hrachu

Veľmi jednoduchá a chutná polievka z lúpaného žltého hrachu. Hrach patrí medzi strukoviny s vysokým obsahom bielkovín. Je zdrojom vitamínov skupiny B, provitamínu karotén, fosforu či draslíka.

Prísady:

Postup:

  1. Cibuľku nakrájame nadrobno a opražíme na kvapke oleja.
  2. Cesnak nakrájame na plátky a pridáme k restovanej cibuľke.
  3. Keď má cibuľka sklovitú farbu, nasypeme hrach a zalejeme vodou. Varíme, kým sa hrach nerozvarí na kašu. Pravidelne premiešame.
  4. Dochutíme soľou, čiernym korením, majoránom a servírujeme.

Viac informácií na www.berkana.sk a www.hravozdravo.sk

O spoločnosti Bio Berkana:
Internetový obchod spoločnosti Bio Berkana www.berkana.sk vznikol v roku 2008. Špecializuje sa na zdravú a špeciálnu (makrobiotickú, bezlepkovú, vegetariánsku, diabetickú) výživu, ďalej na biopotraviny, prírodnú kozmetiku a ekologickú drogériu. Spotrebiteľom ponúka možnosť zdravšej formy stravovania. Spoločnosť vytvorila receptovú stránku www.hravozdravo.sk plnú zdravých a chutných receptov zo surovín, ktoré sú predávané na www.berkana.sk. Viac informácií na www.berkana.sk a www.hravozdravo.sk.

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne