11.2 C
Bratislava
piatok, 1. marca 2024

Dedičstvo: Nový seriál na TV JOJ

Najčítanejšie

Televízia JOJ pripravila pre svojich divákov nový pôvodný seriál Dedičstvo, ktorý odštartuje už v pondelok 7. októbra. Seriál z prostredia, kde všetci o sebe všetko vedia…

Nový slovenský seriál z prostredia, kde všetci o sebe všetko vedia a preto je ich život komplikovaný a zároveň krásny. Príbeh americkej Slovenky Júlie Miller, ktorá prichádza do rodnej dediny svojich rodičov, aby si uplatnila nárok na vysnívané dedičstvo..

Veľký Petrovec je na prvý pohľad obyčajná slovenská dedina. Má asi 1500 obyvateľov a všetko, čo dedina musí mať. Školu, zdravotné stredisko, krčmu, kostol a samozrejme futbalové ihrisko. Najmajetnejšou rodinou sú tu Petrovičovci. Vyžadujú si isté pravidlá, ktoré všetci musia rešpektovať. Do Petrovca však zo Chicaga pricestuje americká Slovenka Júlia Miller. Tá pomery v rodnej dedine svojej babky ešte len musí spoznať. Okrem toho, že si chce uplatniť nárok na zdedený majetok, stretáva sa s množstvom obyčajných ľudí. Sú medzi nimi učiteľka Lydka, futbalový tréner Tóno, starosta Andrej a jeho dve dcéry Jana a Lucia, sanitkár Martin, miestny futbalový hrdina Filip, prezývaný Ronaldo, doktor, farár a jeho gazdiná Gitka, šéfujúca miestnym klebetniciam.

Tu si môžete pozrieť v časovom predstihu teaser – krátku upútavku na predstavenie seriálu:

[youtube]http://youtu.be/YCPrZc_2lu4[/youtube]

 

Zdroj: TV JOJ

Ďalšie články

Aktuálne