14.5 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

V stredu si Panelák aj napriek futbalu udržal divákov, uspeli PLUS a WAU

Najčítanejšie

V stredu 2. októbra 2013 zaznamenali úspech najmä malé stanice, ktoré v prime-time dosiahli vyšší rating aj share v porovnaní s ostatnými malými konkurenčnými kanálmi.

PLUS a WAU mali spolu viac divákov ako Doma, Dajto a Fooor – výraznejší náskok dosiahli najmä v prime-time. PLUSke sa darilo so spravodajským formátom Krimi (podiel 9,1%), ale aj s oboma časťami kriminálneho seriálu Kosti (podiel 6,8%). WAU posilnila svoj prime-time licencovaným formátom Bratislava Deň a Noc a pôvodným formátom nielen pre ženského diváka – Nákupné maniačky.

Jednotkou na trhu v čase svojho vysielania boli Noviny o 12 s podielom 24,7% a spravodajsky obľúbený formát Najlepšie počasie s podielom 25,5%, ktorý si udržuje stabilne svoju sledovanosť. Svojich divákov si napriek futbalovému prenosu udržal aj seriál Panelák, ktorý bol tradične najsilnejší vo veľkých mestách (podiel 31,6%), jednotkou bol tradične aj v Bratislavskom kraji a včera aj u mladých mužov 15-34.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľovú skupinu 12-54.

Lucia Kulihová

 

Zdroj: JOJ GROUP
Zdroj dát: PMT

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne