7.7 C
Bratislava
sobota, 20. apríla 2024

Nenechajte si ujsť poslednú tohtoročnú prehliadku Poznaj Staré Mesto – 6.10.

Najčítanejšie

Úspešný projekt Poznaj Staré Mesto 2013 sa blíži do finále. Najbližšia bezplatná prehliadka pre verejnosť sa uskutoční túto nedeľu, 6. októbra. Začíname na Hlavnom námestí o 14.00.

Obľúbená sprievodkyňa Helena Navrátilová porozpráva tento raz viac o staromestských školách a ich histórií. Zároveň to bude posledná tohtoročná bezplatná prehliadka. V polovici októbra ešte čaká záujemcov bezplatná prednáška v priestoroch Staromestskej siene na Vajanského nábreží.

Od apríla tohto roku sa mohla verejnosť vďaka bezplatným prehliadkam dozvedieť viac o bratislavskom Korze, Prešporku za Márie Terézie, či slávnych návštevníkoch a obyvateľoch Bratislavy. S veľkou odozvou sa stretla aj prehliadka o bratislavských katoch či nábreží Dunaja.

Tento rok sa koná už druhý ročník projekt Poznaj Staré Mesto, ktorý organizuje mestská časť Staré Mesto za podpory Nadácie VÚB.

Alexandra Obuchová

Zdroj: Miestny úrad MČ Bratislava – Staré Mesto

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne