5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

Internetová reklama a EASY od ETARGET

Najčítanejšie

Služba, určená malým a stredným podnikateľom, prináša internetovú reklamu na TOP weboch slovenského internetu v prehľadných produktových balíkoch s uvádzaciou cenou už od 9 EUR. Hlavnou výhodou je možnosť spustenia internetovej reklamy jednoducho a bez akýchkoľvek zložitých nastavení v priebehu niekoľkých minút.

Využiť internetovú reklamu tak môže skutočne ktokoľvek, kto zvažuje podporiť svoje podnikanie, aj bez znalostí detailnej problematiky internetového marketingu. Po vložení webovej adresy zadávateľa na stránke easy.etarget.sk služba vyhodnotí segment podnikania, odporučí znenie odkazu a na pozadí pridelí relevantné cielenie reklamy na základe spracovania dát z predchádzajúceho správania sa užívateľov. Zadávateľom je k dispozícii regionálne cielenie a na výber 3 cenové balíkov reklamy.

“Počas príprav novej služby sme vychádzali z potrieb našich zákazníkov a interného prieskumu /Ako malé a stredné firmy rozmýšľajú o internetovej reklame v regióne CEE/ realizovanom na vzorke viac ako 1300 respondentov. Podnetmi sme dospeli k názoru, že podobná služba dokáže podnikateľom výrazne zjednodušiť každodennú prácu. Na precíznu optimalizáciu kampaní internetovej reklamy v prostredí menšej firmy bez marketingových oddelení totiž často nezvyšuje čas, ani energia. Už prvé čísla naznačujú že to bol krok správnym smerom a službu postupne prinesieme na trh vo všetkých krajinách, kde spoločnosť ETARGET pôsobí,” hovorí marketingový riaditeľ Martin Horváth.

EASY od ETARGET ponúka zadávateľom transparentný report po skončení kampane, obsahujúci údaje o počte zobrazení reklamy, unikátnych návštevníkoch, a miere prekliku.

ETARGET SE prevádzkuje od roku 2002 sieť viditeľnej reklamy na TOP internetových
stránkach v 9 krajinách Strednej Európy. Kombináciou platby za klik, cielenia a retargetingu
poskytuje efektívne riešenia pre malé a stredné firmy a v prostredí veľkých spoločností dokáže
širokým zásahom zvyšovať povedomie o značke.

Zdroj: ETARGET SE

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne