16.3 C
Bratislava
streda, 12. júna 2024

redizajn: RUonline sa mení na ONLINE TORO

Najčítanejšie

Identita online marketingovej spoločnosti RUonline sa mení. Zmenou prešiel názov, logo aj celý korporátny dizajn spolu s webovou stránkou. Filozofia či marketingová stratégia spoločnosti však ostáva nezmenená. Pod novou značkou ONLINE TORO spoločnosť začala vystupovať od začiatku februára 2014.

ONLINE TORO-predtým RUonline

Medzi kľúčové zmeny v znení  „bližšie k našim klientom“ patrí spustenie nových revolučných služieb v oblasti SEO, na báze platenia až po dosiahnutí výsledkov, ako aj rozšírenie portfólia služieb o online PR, analýzy použiteľnosti webových stránok, či mobilný marketing.

[youtube height=“HEIGHT“ width=“WIDTH“]http://www.youtube.com/watch?v=p943AGBhlz0[/youtube]

Online marketingová agentúra RUonline sa rozhodla pre zmenu značky z viacerých dôvodov. „Každá spoločnosť sa postupom času vyvíja a aj my sme cítili potrebu zmeniť našu korporátnu identitu, ktorú si potenciálni klienti často spájali s riešeniami pre rusky hovoriace krajiny. Výber nového názvu bol pre nás kľúčový. Názov má evokovať silného a stabilného partnera v online marketingových riešeniach, preto bolo ONLINE TORO jasným víťazom.“ uviedla Katarína Molnárová, riaditeľka agentúry.

web ONLINE TORO
nová webstránka, už ako ONLINE TORO

Spoločnosť ONLINE TORO (pôvodne RUonline) ktorá zabezpečuje komplexné online marketingové riešenia pre firmy so zameraním na SEO a Linkbuilding, založila ešte v roku 2009 Katarína Molnárová.

Od roku 2011 patrí medzi TOP directmarketingové agentúry na Slovensku, ako  uvádza mesačník Stratégie, ale i TOP TREND ročenka v reklame a médiách.

RUonline má za sebou spoluprácu so stovkou spokojných klientov a svoje bohaté skúsenosti využíva aj pri vzdelávacej činnosti.

V spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave založila ONLINE KLUB, prostredníctvom ktorého poskytuje študentom komplexné online marketingové vzdelanie.

Cieľom tohto klubu je interaktívnou a názornou formou ukázať zjednodušený koncept fungovanie biznisu využitím online marketingových nástrojov, ktoré si študenti reálne vyskúšajú na svojich vlastných projektoch.

Zmena dizajnu spoločnosti RUonline určite prospela, budeme držať päste i pri jej ďalšom smerovaní.

Michael Gold

 

Zdroj: ONLINE TORO

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne